PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W LOMBARDII

28 zdjęć
Luksusowa posiadłość na sprzedaż, położona w cichej dolinie Bergamo, zaledwie 40 minut drogi od Mediolanu została przebudowana ze starego gospodarstwa na wsi, która obejmowała różne budynki. Budynki, tak skonstruowane, dobrze nadają się do przekształcenia się w hotel o charakterze sanitarnym, zwłaszcza biorąc pod uwagę zdrowie i spokój okolicy.
Restrukturyzacja składa się głównie z innego układu wewnętrznego, bez istotnych zmian w wyglądzie i typologicznych cechach oryginalnych budynków tej prestiżowej nieruchomości na sprzedaż. Prace konserwatorskie uwzględniły efekt wizualny w krajobrazie, utrzymanie jakości środowiska naturalnego w regionie.
Jest to 70 hektarów, rozciągających się wokół starego, odzyskanego majątku, i dwa budynki gospodarcze oraz dwie wieże. Obecny projekt jest rozwijany w strukturze składającej się z 47 pokoi w budynku głównym, 24 apartamentów, domu o 320 metrach kwadratowych, dwóch budynków rolnych i lasu. Ponadto, znajduje się tu restauracja, która może pomieścić do 150 osób, dwie duże sale konferencyjne, biblioteka i sala konferencyjna.
Wreszcie, znajduje się tu, w tej prestiżowej nieruchomości spa i obszar sportu na świeżym powietrzu. Pierwsza, która obejmuje około 450 metrów kwadratowych, wyposażona jest w kryty basen o wielkości 7x12m, siłownia, sauna, łaźnia turecka, solarium i gabinety medyczne; powierzchnia zewnętrzna przeznaczona do sportu, może posiada odkryty basen, kort tenisowy, 9-dołkowe pole golfowe i club house o 350 metrach kwadratowych. Całość zajmuje powierzchnię ponad 11.000 metrów kwadratowych, dodanych do obiektów rolno-leśnych.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Bergamo
Lokalizacja: 40 minut od Mediolanu

Typologia: Sprzedaż prestiżowych nieruchomości - Wille w Mediolanie
Powierzchnia wewnętrzna: 11.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 70 ha

Lombardia - Bergamo - Mediolan: Mediolan 45 km - Bergamo 17 km - Lecco 15 km - Chiasso (Szwajcaria) 50 km – zjazd z autostrady A4 Bergamo 20 km - lotnisko Bergamo 22 km.

Ref: 0436
cena: Oferta zarezerwowana

sprzeda się willę

luksusowy dom mediolan
prestiżowe domy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

40 min od Mediolanu

Lombardia - Bergamo - Mediolan: ekskluzywna, prestiżowa nieruchomość na sprzedaż znajdująca się w sercu doliny Bergamo, jednak w centrum głównych szlaków turystycznych. Kilka kilometrów od Bergamo i Mediolanu, znajduje się wiele zabytków architektonicznych i środowisko do odwiedzenia, zwłaszcza piękno i wartość terytorium. Terytorium, gdzie mieści się luksusowa nieruchomość na sprzedaż po wstępnej kontroli przez Rzymian, którzy wykorzystali strategiczne położenie tego miejsca, było później własnością Longobardów, którzy włączyli obszar do Księstwa Bergamo. Uznaje się je za centrum rolne (zbóż, winogron, owoców, warzyw) i miejsce inżynierii mechanicznej i meblowej, miasto w pobliżu Mediolanu wiąże swoją historię ze słynnym opactwem benedyktynów, założonym w 1076.
Klasztor charakteryzują krużganki z okresu renesansu Lombardii, został wybrany na terenie zabytkowego zaprzysiężenia gmin, które są częścią Ligi Lombardii, 07 kwietnia 1167, wystawione do walki z cesarzem Fryderykiem Barbarossą.
Bazylika Świętego Jakuba, zbudowana w stylu gotyckim Lombardii, jest jednym z najbardziej atrakcyjnych pod względem sztuki i architektury w centrum miasta, gdzie znajduje się miejsce na ekskluzywną, prestiżową nieruchomość. O równej wartości jest muzeum opactwa i Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, oprócz fortyfikacji średniowiecznych, renesansowych pałacy i XVIII-wiecznych willi o wielkim znaczeniu historycznym.