PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W EMILIA ROMAGNA

15 zdjęć
W strategicznej lokalizacji w Emilia Romagna, w połowie drogi pomiędzy morzem a wzgórzami wybrzeża Romagna Adriatyku, w pobliżu małego, antycznego miasteczka jest na sprzedaż nowoczesna, luksusowa willa o 650 metrach kwadratowych.
Prestiżowa nieruchomość na sprzedaż w Cesena, otoczona jest ogrodem o 5000 metrach kwadratowych bogato obsadzonego wieloma odmianami kwiatów i drzew, które tworzą naturalny taras na którym mieści się basen. Istnieją także: staw z liliami wodnymi i rybami i cieszy się wspaniałym widokiem na morze w Mediolanie Marittima i Cervia.
Prestiżowy budynek jest rozłożony na cztery poziomy, z których jednym jest piwnica, która składa się z tawerny z kominkiem, przyległej kuchni i łazienki. Parter podzielony jest na duży salon z kominkiem, pokój używany jako studio, łazienka i kuchnia z piecem opalanym drewnem. Piętro posiada ogrzewaną werandę i ganek, w cieniu których można odpocząć w słoneczne dni. Pierwsze piętro składa się z trzech łazienek, czterech sypialni, z których trzy mają balkon. Drugie piętro poddasze z łazienką.

informacje techniczne

Region: Emilia-Romagnia
Miasto: Cesena
Lokalizacja: Morze

Typologia: luksusowe domy - prestiżowe wille
Powierzchnia wewnętrzna: 650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq
 
Sypialnie: 4
Łazienki: 5
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4
 
Basen
Garaż
Teren: 5000 mq
 
Emilia Romagna – Cesena: Forli 16 km - Rimini 33 km - Mediolan Marittima 17 km - Cervia 16 km - Bologna 79 km - Cesena Golf Club 5 km - Grand Hotel Terme della Fratta 8 km - lotnisko Forli 15 km – zjazd z autostrady: Cesena 5 km.

Ref: 0147
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzeda się willę

historyczne domostwo
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Cesena

Emilia Romagna - Cesena: pierwsza osada Cesena powstaje najprawdopodobniej od „umbro-etrusków” około VI-V w. p.n.e. Z przybyciem Rzymian, mały rdzeń ma postać wsi. W XII w. Cesena staje się wolną gminą. XIII wiek charakteryzuje się ciągłymi zmianami w zarządzaniu miastem, widzi się Cesena oscylującą między wolnością komunalną i poddaniem się Kościołowi do lokalnych władców.
W następnym roku Kościół daje Panu Rimini Gaelotto I Malatesta to, co pozostało z miasta i zaczyna się Cesena Malatesta, największy moment chwały w historii Cesena.
W 1465 Cesena, miasto w Emilia-Romagnia, gdzie stoi wspaniała, luksusowa willa na sprzedaż, wraca z powrotem pod papieskie reguły, ale w 1500 Romagnia poznaje nowego właściciela: Cesare Borgia, znany jako „Valentino”, który buduje małe, ale potężne księstwo. Upada efemeryczne Księstwo, Cesena wraca ostatecznie do Kościoła i lokalnego wymiaru gospodarczego zdominowanego przez rolnictwo. Po wojnie, w Cesena obserwujemy ogromny rozwój miast i działalność osiąga swój szczyt w latach 1950/60. Jednocześnie istnieje znaczący wzrost gospodarczy, co sprawia, że miasto staje na szczeblu międzynarodowym w sektorze rolnym, zwłaszcza w dziedzinie badań naukowych i biotechnologii.