PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W CHIANTI

12 zdjęć
Nieruchomości z Collegalle, na sprzedaż, w samym sercu Toskanii, 18 km od Florencji, znajduje się malownicza mała wioska na wzgórzach Chianti, która rozciąga się w pięknym średniowiecznym lesie dębowym o 30 ha.
Spośród nich, 25 ha lasu to cenne drewno, 3 winnicy i 2 gaju oliwnego z około 380 roślinami, wszystkie w pełnej produkcji. Ten wspaniały widok na wzgórza Chianti i lasy oferują również duży basen, niedaleko od luksusowej willi.
Główna rezydencja, pochodząca z drugiej połowy 1500 r., ma powierzchnię 500 metrów kwadratowych i jest otoczona zadbanym ogrodem, w którym znajdziemy również cytryny i ocet. Beczki z wysokiej jakości drewna i beczki stalowe znajdują się w największych i najstarszych piwnicach poniżej willi, które rozciągają się na 445 metrów kwadratowych.
Na terenie nieruchomości na sprzedaż jest też częściowo odnowiony dom z 250 metrami kwadratowymi, 87 metrów kwadratowych stodoły z kamienia o podwójnej wysokości i dwie byłe stajnie całkowicie odrestaurowane z cennymi elementami i wyposażone w antyki. Nieruchomość na sprzedaż w Toskanii kompletują dwa niezależne mieszkania o około 130 metrach kwadratowych każdy i kilka byłych budynków gospodarczych do remontu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Willa Chianti – Wille Florencja
Powierzchnia wewnętrzna: 1675 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 30 ha

Główna willa: 500 mq
Dom: 250 mq
Apartament loggia: 130 mq
Apartament: 50 mq
Szkoła jazy konnej I: 125 mq
Szkoła jazy konnej II: 95 mq
Stodoła: 80 mq
Piwnica: 445 mq
Ocet – oranżeria cytryn
Basen
Mieszany las prestiżowego
Gaj oliwny 2 ha – winnice 3 ha

Toskania - Florencja 20 km - Lucca 82 km - Siena 40 km - San Gimignano 30 km - Volterra 52 km - termy 45 km – klub golfowy 10 km - lotnisko Florencja 35 km – zjazd z autostrady: Florencja sud 15 km.

Ref: 0059
cena: € 5.500.000

toskańskie domostwo

sprzedaż gospodarstwa rolnego toskania
luksusowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania – Florencja: Greve jest jedyną gminą w prowincji Florencja, która jest w całości w regionie Chianti.
W tym regionie, który produkuje słynne wino Chianti Classico i słynną oliwę z oliwek: ten region Greve w Chianti jest uważany za stolicę.
Greve zostało położone na południowej granicy średniowiecznej Agro we Florentia, kiedy powstała ta rzymska kolonia, ale eksperci archeolodzy etrusków uczynili je bardziej starożytnym niż jego pochodzenie.
Od serca Chianti przechodziła również starożytna Via Cassia, wzdłuż której Silla stała się siedzibą koloni swoich weteranów i gdzie nadal można podziwiać piękny romański kościół, który przypomina o istnieniu świątyni rzyskich kobiet.
Około tysięcznego roku, Toskania zaczęła rosnąć, by stać się największym centrum Chianti, Greve było końcową krainą Signoria we Florencji do jej naturalnego wroga: Sieny.