PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NAD MORZEM TOSKANII

5 zdjęć
W niewielkiej odległości od centrum najbardziej popularnego nadmorskiego kurortu w Toskanii Forte dei Marmi, czyli zaledwie kilka kroków od słynnego deptaku, jest na sprzedaż ta willa o powierzchni 270 metrów kwadratowych, wolna z czterech stron. Prestiżowa nieruchomość, w rzeczywistości obejmuje 1090 metrów kwadratowych bogato obsadzonego ogrodu, który otacza cały luksusowy dom na sprzedaż w Forte dei Marmi. Ten ostatni jest rozłożony na trzech piętrach plus piwnica zajmowana przez pokój w piwnicy i lokal techniczny.
Przechodząc przez aleję o 170 metrach kwadratowych osiągamy trzy schody, które poprzedzają wejście do willi nad morzem Toskani. Otwiera się na duży salon i jadalnię, które wychodzą na ganek, który znajduje się na tyłach willi i ma bezpośredni dostęp do ogrodu. Na parterze znajduje się łazienka, kuchnia i jadalnia wyposażona w wygodną werandę.
Z przedpokoju, schody prowadzą na górny poziom zajmowany przez sypialnię, która obejmuje cztery sypialnie, każda z balkonem oraz dwie łazienki. Ostatnie piętro zajmuje studio, sypialnia oraz łazienka, o totalnej powierzchni mniejszej niż w inne piętra.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Forte dei Marmi willa - sprzedaż luksusowych domów
Powierzchnia wewnętrzna: 270 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1090 mq
 
Pokoje: 5
Łazienki: 4
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Ogród: 1090 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 25 km - Piza 35 km - Florencja 86 km - Altopascio 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km – termy i SPA termalne 40 km – lotnisko Piza 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 2389
cena: Od 2,5mil do 5mil

nieruchomości real estate

willa grosseto
sprzedaz piwnice win

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.