PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NA PRYWATNEJ WYSPIE

13 zdjęć

W turkusowych wodach morza Sardynii i Korsyki, stoi ta piękna, luksusowa willa na sprzedaż na prywatnej wyspie. Budowa ekskluzywnego prestiżu jest otoczona przez morze Sardynii i 3250 metrów kwadratowych ziemi w macchi śródziemnej. Na romantycznej wyspie Cavallo, położonej między Cieśniną Bonifacio i Międzynarodowym Parkiem La Maddalena, ta luksusowa willa w z kamienia harmonijnie łączy się wśród skał w tym pasie ziemi otoczonym pięknym turkusowym morzem.
Ekskluzywny dom posiada kryty obszar 350 metrów kwadratowych, ale towarzyszy mu 400 metrów kwadratowych tarasów, gdzie można przyjemnie spędzić czas w pięknie i spokoju wyspy.
Willa luxury na sprzedaż nad najpiękniejszym morzem Włoch i Europy wita czterema sypialniami z łazienkami, dużym salonem, łazienką, jadalnią z kuchnią i pół- zamkniętą jadalnią na świeżym powietrzu. Dookoła znajduje się magazyn i depandance o powierzchni 70 metrów kwadratowych składająca się z sypialni, aneksu kuchennego, łazienki i pokoju uniwersalnego. Prestiżową willę na wyspie Cavallo uzupełniają 3250 metrów kwadratowych gruntu z zadbanym ogrodem bogato obsadzonego drzewami i roślinami typowo śródziemnomorskimi.


informacje techniczne

Region: Włochy
Miasto: Między Sardynią i Korsyką
Lokalizacja: Isola di cavallo

Typologia: sprzedaż willi Sardynia - Willa Luxury
Powierzchnia wewnętrzna: 420 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3250 mq + 400 mq tarasów

Willa: 350 mq
Sypialnie: 4
Łazienki: 5
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Aneks: 70 mq
Pokój, kuchnia, łazienka i pokój wielofunkcyjny

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Bezpośredni dostęp do morza
Teren: 3250 mq

Włochy - Sardynia - Korsyka: Piantarella (Korsyka) 15 minut - Santa Teresa di Gallura 25 minut - lotnisko Figari (Korsyka) 1 godzina - lotnisko Olbia 2 godziny i 15 minut.

Ref: 0347
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille na sprzedaż

willa sardynia
luksusowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wyspa cavallo

Włochy - Sardynia - Korsyka: Isola di Cavallo znajduje się w pasie morza, które dzieli Sardynię z Korsyką, pozostawała niezamieszkana przez tysiące lat. Rzymianie wysłali więźniów na wydobywaniw granitu do dekoracji domów i zabytków patrycjuszy, wiedząc, że każda droga ucieczki została zablokowana przez niebezpieczne głębokości. Wyspa na pięknym morzu Sardynii wzbudzała strach wszystkich marynarzy ze względu na niebezpieczeństwa, kryjące się pod jej urzekającą urodą, a zwano ją „przeklęte syreny”.
W roku 1855, podczas ciemnej i burzliwej nocy, wody archipelagu Lavezzi były miejscem tragedii ogromnych rozmiarów, która kiedykolwiek pojawiła się w basenie Morza Śródziemnego: zatonięcie statku wojskowego, który transportował na Krym ponad 600 francuskich żołnierzy. Zwłoki żołnierzy pochowano w Lavezzi na dwóch małych cmentarzach, które zostały specjalnie zbudowane. Legenda głosi, że śpiew mew jest głosem ich dusz, które wciąż szukają wiecznego pokoju na głębokim morzu. Isola di Cavallo została opuszczona w czasie panowania Augusta, i pozostała zapomniana przez wiele wieków. Została odnaleziona w 1800 roku, gdy proboszcz Terrazzoni przeniósł się tam ze swoim stadem. Cavallo jest tylko wyspą archipelagu w pięknym pasie morza między Sardynią i Korsyką, a to najbardziej ekskluzywny raj basenu Morza Śródziemnego. Prywatna wyspa pozostała nienaruszona przez tysiąclecia, około kilometra w cieśninie, która oddziela Korsykę od Sardynii, wciśnięta między mityczną Cieśninę Bonifacio i Międzynarodowy Park La Maddalena. Wyspa jest częścią Lavezzi i słusznie jest znana z pięknych białych plaż ukrytych wśród skał, gdzie morze Cieśniny Bonifacio tworzy zatoczki z krystalicznie jasno-turkusowymi wodami. Jest to świat sam w sobie, zamknięty i uprzywilejowany, w którym mieszkańcy mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują, w złote odosobniemie w otoczeniu uroku, który jest najbardziej eleganckim zakątkiem Morza Śródziemnego.