PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ KILKA KM OD RZYMU

22 zdjęć
Nie daleko od Rezerwy Naturalnej Monterano, o znacznej wartości historycznej i naturalnym pięknie, kilka kilometrów od jeziora Bracciano, znajduje się luksusowa willa na sprzedaż, szczególnie uderzająca, wprowadzona w piękną scenerię krajobrazu.
Prestiżowa niruchomość, zaledwie kilka kilometrów od Rzymu, o powierzchni 200 metrów kwadratowych na jednym piętrze, jest otoczona 2 ha parku bogato porośniętego wysokimi drzewami i licznymi krzewami i kwitnącymi roślinami. Część gruntów to sady i gaje oliwne.
Park obejmuje zimną szklarnię, ogrodzone podwórko dla zwierząt domowych oraz piękny basen otoczony zielenią, gdzie można spędzić miłe chwile na odpoczynku. Na szczególną uwagę zasługuje duża weranda ze 130 metrami kwadratowymi z meblami ogrodowymi, które tworzą relaksującą i przyjemną atmosferę.
Wnętrza willi na sprzedaż są bardzo jasne, wiele z pokoi posiada duże okna i drzwi tarasowe, z których filtrujące światło sprawia, że pomieszczenia stają się ciepłe i gościnne. Willa składa się z dużego obszru dziennego open space w którym znajduje się salon z kominkiem, studio i jadalnia, który prowadzi do kuchni. Powierzchnia nocna składa się z czterech sypialni, dwóch łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym
Lokalizacja: Rzym

Typologia: Willa Roma - luksusowe domy na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 330 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2 ha
 
Sypialnie: 4
Łazienki: 3
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 2
 
Basen
Teren: 2 ha
 
Lazio - Rzym: Rzym 45 km - Jezioro Bracciano 10 km - Viterbo 45 km - Port w Civitavecchia, 25 km - Castel Gandolfo Golf and Country Club 8 km – SPA termalne „Bagnarello” 4 km - lotnisko Rzym Fiumicino 35 km - zjazd z autostrady: Magliano Sabina 40 km.

Ref: 0204
cena: € 790.000

willa luxury

sprzedaż willi w rzymie
willa rzym

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym


Lazio - Rzym: Pierwsze osady w pobliżu miejscowości Rzym w Canale Monterano powstały w 1500 roku, gdy niektórzy rolnicy w Umbrii i Toskanii migrują z miejsc pochodzenia, aby dać życie nowej osadzie. Nazwa „canale” wynika z faktu, że miasto zostało zbudowane wokół kanału, który podzielił je na dwie prawie równe części.
Historia wsi na obrzeżach Rzymu, gdzie zbudowano luksusową willę na sprzedaż, jest niezależna, więc się pobliskie Monterano widziało narodziny nowego centrum, długo po tym jak firma została założona przez etrusków 22 wieki wcześniej. Historyczne centrum miasta rzymskiego, choć ślady są typowo średniowieczne, nie posada pomników o ogromnym znaczeniu. Kiedy Altieri nabyło lenno, koncentruje wszystkie swoje inwestycje w zieleń pobliskiego Monterano. Nie znaczy to, że terytorium miejscowości Rzymu nie jest godne interesu: wiele etruskich witryn, a także obecność artefaktów rzymskich, sprawiają, że teren jest bardzo interesujący z punktu widzenia historycznego i kulturowego. Wszystkie te cechy mają naturalne zainteresowanie ze względu na fakt, że miasto Canale Monterano jest prawie w całości zawarte w Regionalnym Rezerwace Przyrody Monterano.
Jedną z głównych atrakcji wsi Rzymu jest tak zywane Palio delle Contrade odbywające się w sierpniu. Sześć dzielnic kanału Monterano (Centro, Carriola, Case Nuove, Castagno, Montevirginio i Stigliano) walczą o sztandar, każda z czterema chłpocami w wyścigu. Uczestnicy biegną na górę niosąc dziecko w specjalnym pojemniku zwanym bigoncio (Corsa del Caratello). Również w sierpniu odbywa się Turniej Pierścieni, który polega na uderzaniu kijem kilku pierścieni zawieszonych w powietrzu, próbując zebrać jak najwięcej. Konkurs prowadzony jest przez kowbojów na koniach, którzy konkurują w innym zdarzeniu canalese: Riatrdo dei Butteri (maj) z grami zręcznościowymi na koniu jako Turniej Róży i łapanie cielaka.