PRESTIŻOWA NERUCHOMOŚĆ W WERONIE

13 zdjęć
W dolinach Werony, zaledwie kilka kroków od rzeki Adige znajduje się ważny kompleks domów i luksusowych willi na sprzedaż o znacznej wartości historycznej i dużym zainteresowaniu dla środowiska obszaru, który zajmuje. Początki nieruchomości sięgają końca XVI i początku XVII wieku, ale dopiero w ostatnich latach, budynki zostały poddane restrukturyzacji i umiejętnym pracom konserwatorskim, które mają na celu ujawnienie na światło dzienne imponujące piękno i urok oryginalnego budynku w celu wydobycia blasku prestiżu budynku, typowego dla luksusowych willi Veneto. Uwaga została skierowana szczególnie na odbudowę zabytkowych budowli i istniejących elementów spełniających różne cechy każdego budynku, które są znakiem rozpoznawczym każdego z nich. Celem jest zatem, nie zmieniać morfologii budynków na sprzedaż, ale zachować oryginalne funkcje i urządzenia, które są ściśle związane z ich kształtem. Szczególnie istotne dla procesu odbudowy jest główna willa i Barchessa, która mimo upływu wieków, nadal wydaje się otoczona atmosferą, która odnosi się do wielkich opowieści rycerzy i dam. We współpracy z nadleśnictwem dziedzictwa architektury i krajobrazu w prowincjach Werony i Vicenzy, Rovigo i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa, przeprowadzono skrupulatne i dokładne prace na wysokim poziomie, które przyczyniły się do odrodzenia tego cennego kompleksu willi na sprzedaż. Przeprowadzono specjalne środki, takie jak ponowne wykorzystanie materiału z tych samych budynków i budowli oraz dostosowanie ich do pierwotnej funkcji w bieżącym okresie, co doprowadziło do ponownego odkrycia wartości historycznej i kulturowej zabytkowej rezydencji.


informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Werona
Lokalizacja: Werona

Typologia: Sprzedaż Willa - Willa Veneto
Powierzchnia wewnętrzna: 3962,51 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10.500 mq

Dwór (budynek F): 1247,84 mq
Płac willi (budynek D): 515,25 mq
Stajnie (Budynek E): 784,98 mq + portyk 284,87 mq
Barchessa i piwnica (budynki G i H): 933,81 mq
Chlew (Budynek I): 18.76 mq
Budynki gospodarcze: Budynek A: 103,01 mq
  Budynek B: 16.42 mq
  Budynek C: 34.38 mq
  Budynek L: 2,21 mq
  Budynek M: 12.18 mq
  Budynek N: 8,79 mq

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Teren: 10.500 mq

Wenecja – Werona: Werona 38 km - Mantova 40 mkm - Rovigo 45 km - Padova 60 km - Peschiera del Garda 59 km - Vicenza 83 km - Padwa 84 km – klub golfowy 3 km - Kąpieliska termalne 38 km - Lotnisko Werona 44 km – zjazd z autostrady: Rovigo sud 39 km.

Ref: 0376
cena: Od 5mil do 10mil

willa luxury

wille w veneto
domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Werona

Wenecja - Werona: miasto Werona, dzięki swojemu położeniu, jest zamieszkana od czasów neolitu, kiedy prawdopodobnie powstaje wioska w południowej części wzgórza Świętego Piotra, wzdłuż rzeki Adige, ale najwcześniejsze zapisy sięgają IV wieku p.n.e. W czasach rzymskich, miasto w regionie Veneto było centrum politycznym i handlowym pierwszej wielkości, czego mamy ślady, które pozostają do dziś: Arena w Teatro Romano, Łuk Gavi Porta Borsari, wykopaliska archeologiczne Porta Leoni z Scavi Scaligeri. Obszar ten, położony w centrum miasta w Veneto, kilka kroków od Piazza Erbe, stał się w średniowieczu siedzibą władzy politycznej i administracyjnej.
W kolejnych latach, aż do 1000 roku, w północnych Włoszech został zdewastowany przez liczne wojny, ale Werona pozostała wierna cesarzom Świętego Cesarstwa Rzymskiego w całej długiej walce o inwestyturę z papiestwem. Narodziny miasta Veneto następuje w 1136 wraz z wyborami pierwszych konsulów, obie strony były nabrały kształtu, który później zostaje nazwany guelfi i ghbellini: Weronie była początkowo szczególnie dotknięta przez walki między tymi dwoma frakcjami, ponieważ były to dwie główne siły partii guelfo, gdy miasto było głównie ghibellina. W dniu 24 czerwca 1405 odbyło się poświęcenie Werony do Wenecji, w ramach którego miasto cieszył długi okres pokoju, który trwał aż do 1501, kiedy została zaatakowana Republika wenecka przez siły Ligi Cambrai. Z dominacją Wenecji, Werona stała się miejscem dla intelektualistów, myślicieli i artystów tamtych czasów, takich jak Goethe, Heine, Stendhal. W 1630 Werona doświadczyła dramatu zarazy: populacja została zdziesiątkowana. Rok 1796 zaznaczył się bardzo ważnym momentem dla miasta Veneto: wejście wojsk Napoleona Bonaparte do miasta. Po podpisaniu traktatu z Campoformio w 1797 roku ustalono przeniesienie całego regionu Veneto pod kontrolę Austriaków. Historię włoskiej Werony rozpoczął 16 października 1866 podboju Veneto przez Savoia po trzeciej wojnie o niepodległość.