PRESTIŻOWA LUKSUSOWA WILLA W LIGURII

48 zdjęć

Ta wyjątkowa luksusowa prywatna willi w Ligurii jest secesyjnym budynkiem ze spektakularnym architektonicznym kształtem, pochodzi z XIX wieku. Położona jest nad brzegiem morza, w samym sercu słynnego nadmorskiego kurortu, kilka metrów od plaży, z przodem skierowanym na jeden z głównych placów miasta.
Prestiżowa posiadłość ma powierzchnię 1500 metrów kwadratowych, składa się z pięciu pięter połączonych eleganckimi schodami z kutego żelaza i nowoczesną windą, oferuje przestronne i jasne pomieszczenia ozdobione szlachetnymi szczegółami i oknami, antycznymi zabytkowymi kominkami, elementami dekoracyjnymi wykonanymi ręcznie. Dwuosobowych pokoi jest w sumie pięć, z których dwa znajdują się na najwyższym piętrze ze wspólną łazienką i trzy na drugim piętrze, z dwoma toaletami.
Nieruchomość została niedawno odnowiona z wielką starannością, długie i uważne prace oddały ponadczasowe piękno, a także dodały nowe elementy nowoczesności, które wzbogacają wartość, w tym piękny kryty basen, centrum fitness, sauna i łaźnia turecka.
Prywatny ogród willi na sprzedaż w Ligurii zajmuje 1000 metrów kwadratowych, bujne krzewy i strzeliste palmy otaczają luksusową rezydencję, chroniąc prywatność i nadając jej harmonijny i wyrafinowany aspekt.
Dziesięć podziemnych miejsc parkingowych jest do dyspozycji gości tego niezwykłego, luksusowego domu, dumy włoskiej architektury, kilka kroków od słynnej Costa Azzurra.

informacje techniczne

Region: Liguria
Miasto: Imperia

Powierzchnia wewnętrzna: 1500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.000 mq

5 pięter
5 dwuosobowych pokoi
5 łazienek
Kryty basen
Strefa relaksu
Strefa fitness
Sauna
Łaźnia turecka
Prestiżowe dekoracje
Epokowe kominki
Wewnętrzna winda
10 miejsc parkingowych

Liguria - Imperia. Imperia 20 km - Sanremo 10 km - Genua 120 km - Cuneo 70 km - Turyn 140 km - Asti 130 km - Alessandria 145 km - La Spezia 175 km.

Ref: 0774
cena: € 8.000.000

willa morze

luksusowa willa liguria
prestiżowe nieruchomości morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Imperia

Liguria - Imperia. Położona w Riviera Ligure di Ponente, Imperia rodzi się z połączenia dwóch miast: Oneglia i Porto Maurizio. Pierwszy ośrodek przemysłowy miasta, jest związany z produkcją makaronu i oleju i posiada większe powołanie handlowe. Architektura pokazuje wyraźny odcisk Piemontu. Drugi znajduje się na cyplu wysuniętym w morze i ma bardziej mieszkaniowe i turystyczne powołanie. Malownicza i urokliwa, jest pełna wąskich uliczek, zaułków i budynków o wielkiej wartości.
Za miastem jest terytorium riwiery Włoskiej z łagodnymi dolinami prostopadłymi do wybrzeża. Obszar ten jest najbardziej znanym ze względu na obecność Sanremo, miasta znanego w kraju i zagranicą, które każdego roku jest gospodarzem Festiwalu Pieśni i Corso Fiorito.
Gminy w prowincji Imperia w każdym sezonie są pożądane przez zwykłego turystę, zarówno jeśli chodzi o kąpiele jak i SPA.Wysoki popyt doprowadził przez lata do budowy luksusowych willi w pobliżu plaży lub w pozycji panoramicznej, zanurzone w zieleni i otoczone przez kolorowe i pachnące kwiaty.