Prestiżowa luksusowa willa nad jeziorem Maggiore

full screen
39 zdjęć

Na linii frontu na brzegu jeziora Maggiore, w Piemoncie, znajduje się ta ekskluzywna willa na sprzedaż.
Nieruchomość, epokowy budynek zbudowany w drugiej połowie XIX wieku na wniosek Ministra Edukacji Królestwa Włoch, oprócz głównego budynku dependance-hotel, trzy szklarnie i budynek wykorzystywany jako magazyn.
Dziś, po wielu remontach i niektórych zmianach w architekturze, willa wygląda jak prosty, ale przegubowy budynek, o łącznej powierzchni 803 metrów kwadratowych na trzech piętrach plus piwnica.
Niektóre interwencje sięgają XX wieku, takie jak budowa renesansowego portyku zadaszonego tarasem i tarasowe okno łuk z widokiem na jezioro.
Na parterze, ponad 200 metrów kwadratowych, wchodzi do dużego salonu z dużym wejściem, salonu z zabytkowym kominkiem, jadalni, biblioteki, pokoju dla gości, kuchni, tarasu i schodów prowadzących na różne piętra.
Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia z łazienką i garderoba, dwa tarasy, dwie sypialnie z dwoma łazienkami, gabinet i sala; drugie piętro jest nieco mniejsze i posiada duże pomieszczenie, łazienkę i dodatkowe pomieszczenie; wreszcie piwnica, która była pierwotnie kuchnią i pralnią, jest obecnie wykorzystywana jako pomieszczenia usługowe.
Wykończenia luksusowej willi na wprost jeziora są oryginalne z okresu budowy: piękne podłogi z mozaiką, wysokie sufity z freskami, majestatyczne kolumny, duże okna łukowe, bramy i kute balustrady, parkiet i prestiżowy marmur.
Sąsiadująca dependance ma powierzchnię około 392 metrów kwadratowych i mieści się na dwóch piętrach plus piwnica, obecnie przeznaczona jest do remontu.
Trzy szklarnie kończą opis nieruchomości, wraz z pięknym parkiem o 18.000 metrów kwadratowych ze 180 ° widoku na Jezioro Maggiore, pełnym drzew, szlachetnego drewna, sosen, jodły, sekwoi, czerwonych buków, kamelii, rododendronów, azalii, jaśminu, wisterii.
Prestiżowy dworek w wyjątkowej lokalizacji w jednej z najbardziej spektakularnych miejsc półwyspu, idealny dla osób korzystających ze spokoju i wielkiej prywatności.

informacje techniczne

Region: Piemonte
Województwo: Verbania-Cusio-Ossola

Typologia: luksusowa willa – epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.195 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 18.000 mq

Główna willa: 803 mq
Piwnica: 205 mq
Parter: 204 mq
Pierwsze piętro: 226 mq
Drugie piętro: 132 mq

Dependance: 392 mq
Szkalarnia 1: 70 mq
Szklarnia 2: 85 mq
Szkalrnia 3: 91 mq

Verbania 8 km – Szwajcaria 20 km - Novara 50 km -  jezioro Como 60 km - Varese 20 km - Biella 50 km

Ref: 0943
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille sprzedaż jeziora

willa na wprost jeziora
piemonte

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

W ostatnich latach nastąpił ogromny wzrost popytu na wille nad słynnymi włoskimi jeziorami, ulubione miejsce vip jet-set krajowych i międzynarodowych, cenionych i popularnych wśród klientów, zarówno włoskich jak i zagranicznych.
Jezioro Maggiore, dzięki przyjemnemu klimatowi i jego idealnemu położeniu między wzgórzami, jest z pewnością jednym z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.
Dzięki łagodnemu klimatowi w zimie i chłodnemu w letnie dni, rośnie tutaj nie tylko bogata i bujna roślinność, ale jakość życia jest prawie doskonała.
Urocze wille na wprost jeziora są własnością o ponadczasowym uroku, bogatej historii i są prawdziwym przykładem wysokiego luksusu, zdecydowanie najlepszemu jaki może zaoferować ta niezwykła lokalizacja.