Prestiżowa luksusowa willa na sprzedaż w Udine

full screen
50 zdjęć
W prowincji Udine, w Friuli Wenecja Julijska, jest na sprzedaż ta słynna, luksusowa, wenecka willa pochodząca z 1755 roku.
Prestiżowa nieruchomość ma wspaniałą fasadę zamkniętą przez boki i otoczoną pięknym parkiem, który wprowadza dwoma gigantycznymi magnoliami.
Tutaj zachowana jest pamięć o przejściu austriackiego arcyksięcia Józefa II, patrona Mozarta, który przebywał tam w 1784 roku w drodze powrotnej ze swojej długiej podróży do Florencji, Rzymu i Neapolu podczas wizyty w królestwach swoich braci. Nawet Leonardo da Vinci, w 1500 roku, był gościem w tej nieruchomości, jak i papież Pius VI pod koniec ‘700.
Miejsce bogate w historię i urok, kiedyś przejście dla Imperium Austro-Węgier, jest dziś absolutnie ekskluzywną rezydencją, o harmonijnej scenografii XVIII wieku; znaczenie architektoniczne i obrazowe dużej stajni szczegółowe odrestaurowanej, która nie ma sobie równych.
Wnętrza luksusowej willi są gustownie urządzone i prezentują doskonałe kondycje. Wszędzie dominuje naturalne światło, które daje świeżość pomieszczeniom, tworząc przyjemną i relaksującą atmosferę w salonie, jak i w części sypialnej.
Wspaniale zadbany trawnik i park o 9.000 metrów kwadratowych otaczają i waloryzują tę jedyną w swoim rodzaju nieruchomość.
informacje techniczne
Region: Friuli Wenecja Julijska
Województwo: Udine

Typologia: luksusowa willa - willa wenecka

Powierzchnia wewnętrzna: 3.200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9.000 mq

Friuli Wenecja Julijska: Udine 30 km - autostrada 8 km – lotnisko Friuli Wenecja Julijska 20 km – Wenecja 110 km – klub golfowy 30 km
Ref: 0910
cena: Od 5mil do 10mil

weneckie wille

luxury real estate
domy marzeń

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Udine

Dzisiejsza stolica i klejnot Friuli Wenecja Julijska, Udine znajduje się wysoko na równinie ograniczonej dwoma rzekami.
Miejscowości tej prowincji są pełne wdzięku i animowane, ze swoimi średniowiecznymi placami i budynkami w gotyckim i renesansowym stylu.
Bogata i zróżnicowana historia tych włoskich ziem o Habsburskiej przeszłości stawia dzisiaj ciekawe świadectwo kultury środkowoeuropejskiej.
Nie brakuje na tych obszarach słynnych weneckich willi, ale także zabytkowych pałaców, luksusowych domów i rezydencji marzeń, które zadowolą tych, którzy chcą żyć i spędzić wakacje w tym niezwykłym regionie.