PRESTIŻOWA HISTORYCZNA WILLA NA SPRZEDAŻ W VERSILIA

24 zdjęć
Z historyczną przeszłością o dużym znaczeniu, ta toskańska willa na sprzedaż nad morzem Viareggio jest prawdziwym skarbem wybrzeża Morza Tyrreńskiego.
Wybudowana w latach 20 przez słynnego architekta owych czasów, luksusowa willa gościła przez lata osobistości o wielkim znaczeniu historycznym, którzy zachowali jej wewnętrzny prestiż. Willa stała się obiektem niedawnej i drobiazgowej renowacji, skierowanej również do zachowania wszystkich wewnętrznych elementów dekoracyjnych, które pociągnęły poważne konserwacje elewacji, nieruchomość jest teraz wyposażona w nowoczesne udogodnienia i ulepszenia, takie jak klimatyzacja i automatyczny domowy system najnowszej generacji.
Rezydencja jest rozłożona na sześciu poziomach: parter, pierwsze piętro, drugie piętro i trzecie piętro, wszystkie obsługiwane są przez wewnętrzną windę; Kompletują nieruchomość czwarte i piąte piętro.
Dziedziniec z ogrodem na parterze, balkony, tarasy i panoramiczny belweder dodają uroku nieruchomości na sprzedaż.
Istnieje sześć sypialni, pięć obszarów między salonem, salonikiem i jadalnią, siedmioma łazienkami, dwoma kuchniami; istnieją również: studio, strych o około 80 metrach kwadratowych i belweder.
Wyposażenie wnętrz jest na wysokim poziomie, jest bardzo cenne i ma silne oddziaływanie wizualne: podłogi z cennym drewnem, marmurowe kolumny i kapitele, rysunki wykonane z marmuru, kasetonowe sufity z dekoracjami, wyjątkowe i okazałe fryzy, wystawne schody... wszystko to pomaga zachować nienaruszoną, wielką wartość nieruchomości.
Toskańska willa uderza bezpośrednio swoją osobliwą elewacją wykonaną w mistrzowski sposób, z dwoma dużymi tarasami z widokiem zarówno na Morze Tyrreńskie jak i Alpy Apuańskie. Wieża widokowa pozwala również na inne, panoramiczne widoki na piękne okolice. Widok na morze, lokalizacja w jednym z najbardziej sugestywnych i ekskluzywnych obszarów Viareggio, bliskość do prestiżowej Forte dei Marmi są dodatkowymi punktami przemawiającymi za zabytkowym dworkiem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Viareggio

Typologia: willa morze Toskania - historyczna willa

Powierzchnia wewnętrzna: 826 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 222 mq

6 pokoi
5 salonów - saloników
7 łazienek
2 kuchnie
1 gabinet
1 strych
Wewnętrzna winda

Panoramiczny belweder
2 tarasy
Dziedziniec-ogród

Toskania - Viareggio: Forte dei Marmi 2 km - Piza 20 km - lotnisko Piza 25 km - Lucca 21 km - Florencja 80 km – kąpieliska termalne 1 km.


Ref: 0564
cena: Od 5mil do 10mil

luksusowa rezydencja

ekskluzywna rezydencja
epokowa posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Viareggio

Toskania - Viareggio: Eleganckie i wyrafinowane, Viareggio, siedziba historycznej willi na sprzedaż, jest jedną z miejscowości na wybrzeżu Toskanii, wśród najbardziej znanych. Miejscowość turystycznej i światowej elity, znajduje się 2 kilometry od bardziej znanego Forte dei Marmi. Lampki nocne ustępują żywemu i barwnemu krajobrazowi w lecie, pięknym zachodom słońca i spokojem w zimie. Viareggio nie jest daleko od centrum uwagi, jest w stanie zaoferować wszystkie atrakcje turystyczne roku z kilku powodów: fuzja zielonych wzgórz i lasy sosnowe, błękitne morze sprawiają, że krajobraz jest wyjątkowy, wraz z jego karnawałem i eklektyczną architektura, Art Nouveau i Art Deco jego budynków, pośród których wędrował Galileo Chini, Lorenzo Viani i P.B. Shelley.
Jego nazwa pochodzi od wieży Via Regia, którą wznieśli mieszkańcy Lucca około XV wieku, gdy port, który zaczął funkcjonować dzięki ujściu rzeki Burlamacco, zaczyna się ożywać i zaczynają się pierwsze wymiany gospodarcze: morze, wielki sojusznik Viareggio, był ważnym punktem do rozpoczęcia budowy łodzi używanych przez rybaków podczas gdy teraz, z drastyczną zmianą scenerii i filozofii gospodarczej, w tych samych stoczniach budowane są łodzie i jachty o najwyższej wartości.
Inne kluczowe punkty to tradycyjny karnawał Viareggio, który narodził się w 1873 roku, wydarzenie, do którego miasto przygotowuje się przez cały rok i Nagroda Literatury, która została założona w 1929 roku przez Leonida Rapaci i która nadal śledzi ewolucję literatury włoskiej.