PRESTIŻOWA HISTORYCZNA REZYDENCJA W SERCU FLORENCJI

51 zdjęć

Położona w prestiżowej dzielnicy Piazzale Michelangelo, poniżej której otwiera się wspaniała panorama Florencji, leży ta elegancka, zabytkowa rezydencja zbudowana w końcu XIX wieku.
Znajduje się w przyjemnym środowisku naturalnym. Luksusowa willa otoczona jest akrami ziemi, składa się z zadbanego parku, typowego włoskiego ogrodu (charakteryzującego się wielką różnorodnością kwiatów i drzewa) i połaci gajów oliwnych.
Aby upiększyć tą wspaniałą i relaksują posiadłość należy wspomnieć o dużym basenie zaprojektowanym, aby dać orzeźwienie w gorące letnie dni.
Piękny obiekt jest dostępny przez dwa wejścia: całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi około 1000 metrów kwadratowych podzielonych na trzy piętra, plus przestronna piwnica oraz różne inne pomieszczenia pomocnicze.
Prestiżowa historyczna rezydencja niedawno przeszła kilka renowacji i remont, w celu uzyskania wspaniałego wyglądu, celem było przywrócenie jej do pierwotnego stanu, styl willi przypomina szlacheckie budowle florenckie o znamiennych symetrycznych liniach, eleganckie wykończenia z marmuru, parkiety i sztukaterie w najdrobniejszych szczegółach.
Piękny dom jest bardzo wygodny i przestronny. Istnieje osiem sypialni, 9 łazienek i trzy duże sale bankietowe, które doskonale nadają się do wieczorów i wszelkiego rodzaju imprez i gali.
Obszar, na którym znajduje się luksusowy dom jest bardzo wyjątkowy i ekskluzywny, znajduje się tylko kilka kroków od Piazzale Michelangelo, Forte Belvedere i romantycznej promenady, która przecina na Ponte Vecchio, kwintesencyjny symbol miasta Florencji.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: willa luxury w Toskanii - zabytkowa rezydencja
Powierzchnia wewnętrzna: ok.. 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 hektar ziemi
 
Piętra: 3
Piwnica
Sypialnie: 8
Łazienki: 9
Basen
Ogród
Gaje oliwne
Park
Pokoje o zastosowaniu gospodarczym
 

Toskania – Florencja: Arezzo km 70 - Fiesole 20 km - Figline Valdarno 40 km – lotnisko Florencja 40 km - Zjazd z autostrady A1, zjazd Incisa 30 km.

Ref: 2544
cena: Od 5mil do 10mil

toskańska willa

willa luxury
luksusowa toskańska willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Piękna Florencja, w której co roku zakochują się tysiące turystów, którzy olśnieni są pięknem i urokiem miasta.
Miasto słynie z pięknych placów, np. słynnej katedry Signoria, muzei, takich jak Galeria Uffizi, z zabytkowych budynków, takich jak Palazzo Pitti, którego nie można nie odwiedzić, ogród Boboli i wiele więcej.
Zabytkowe rezydencje, które są częścią tej wspaniałej okolicy jest wiele i każda z nich zachowuje kawałek historii, który oznaczył tę piękną Florencję.
Mieszkania które są aktualnie w sprzedaży, przyciągają uwagę Włochów, a nawet obcokrajowców z całego świata.