PRESTIŻOWA EPOKOWA WILLA W VENETO

24 zdjęć
Wartość tej willi, o ogromnym prestiżu historycznym i artystycznym, jest jasno potwierdzona przez słowa, z jakimi opisuje ją Regionalny Instytut Weneckich Willi: „XVI-wieczna willa - czytamy - ma objętość kubaturową, wzmocnioną w większym prospekcie przez otwarty portyk z czteroma kolumnami, przez porządek kompozytowy i wystający zestaw cokołów. Ganek jest dostępny z dwóch spektakularnych ramp równoległych do elewacji, pierwotnie był pojedynczy, złamany, znajdujący się z jego prawej i częściowo nakładający się na samą bazę. Najważniejsze piętro jest oznaczony wydłużonymi oknami do ciągu strunowego, motyw ciągu powraca na poddaszu i na parterze jako podstawowe otwory tam obecne. Na parterze znajdują się boniowane dekoracje, podczas na tablicy pod gankiem widnieje data 1588 co pozwala na określenie lata interwencji.” Opisy artystyczne i techniczne, nie mogą jednak dać poczucia harmonii i elegancji tego zabytkowego mieszkania, już w sprzedaży, jak bezpośrednia wizyta. Cenne pokoje dają poczucie podróży w czasie dzięki skrupulatnej pracy, które zostają przeprowadzane na codzień. Wszystko wygląda idealnie, jak w momencie jej młodej chwały. Ulepszenia, które doprowadziły tą luksusową willę w Veneto, aby stała się komfortowa, są obecne nawet dzisiaj, ale zamaskowane przez środowisko.
Jedna z kolumn kompleksu nosi datę 1588, co niektórzy podają ją jako ewentualny rok realizacji. Według dokumentu, w 1617, dom był w środku osiedla, który obejmował wieżę - gołębnik, dziedziniec, ogród, sad i stajnie. Rozległe ogrody otaczające dom dzisiaj są owocem luksusowego zakwaterowania realizowanego w latach sześćdziesiątych XX wieku.
Wnętrza i obszar zewnętrzny oferują maksymalną wartość doskonałości, którą prestiżowy budynek ma do zaoferowania swoim gościom. Od architektury do posągów, od prac do mebli, nawet zdjęcia dają wyraźne wskazanie wartości tej historycznej willina sprzedaż we Włoszech. Ogrody i rzędy drzew, które ją otaczają są wzbogacone przez wyrafinowane znane elementy, takie jak: basen, który jest jednak doskonale zamaskowany - i niemal niewidoczny - aby nie naruszyć dyscypliny z historyczną okolicą, którą udaje się znakomicie przekazać.
informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Padwa
Lokalizacja: Padwa

Typologia: historyczna posiadłość – luksusowy dom 
Powierzchnia wewnętrzna: 2310 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha 
 
Luksusowa willa 1100 mq
 
Parter:
Wejście
Serwis
2 sypialnie z łazienkami
 
Pierwsze piętro:
Salon z freskami
2 salony z freskami
Jadalnia
Biblioteka
Łazienka dla gości
 
Drugie piętro:
Salon
6 sypialni
4 łazienki
 
Winda
 
Stodoła 430 mq
 
Parter:
Salon
Kuchnia
Studio
Łazienka
 
Pierwsze piętro:
3 sypialnie
3 łazienki
Duży strych
 
Depandance 780 mq
 
Parter:
Salon
Garaż
Hangar dla maszyn rolniczych
 
Pierwsze piętro:
2 kuchnie
2 łazienki
3 sypialnie
 
Ogród w stylu włoskim
Sad
Basen


Ref: 0403
cena: € 12.000.000

real estate

sprzedaż luksusowych willi
historyczne majątki

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Padwa

Wenecja - Padwa: województwo rozwija wiele zabytkowych dworów, które sięgają głównie świetności Republiki Weneckiej. Dzięki potężnej marynarce, Wenecja, zaledwie kilka kilometrów od naszej luksusowej willi na sprzedaż, stała się prawdziwym mocarstwem, bęcącym w stanie przeciwstawić się sto razy większemu i zorganizowanemu.
Serenissima, potrzebowała jednak lądu, aby znaleźć pożywienie i dostarczać żywności, co mogłoby posłużyć do rozwoju i wzrostu coraz większej i Republiki. Rodzą się w ten sposób setki osiedli na ziemiach i okolicznych wsiach Wenecji . Na północy miasta laguny dostarczają najlepszego drewna dla swoich statków. Na wschód i na południe rozrasta się przemysł i rolnictwo. Ta luksusowa willa została zbudowana jako dom arystokratycznej rodziny weneckiej, która mieszkała na kontynencie, była odpowiedzialna za przeprowadzenie cennych pracy dla wzrostu i utrzymania w „Republiki da mar”. W obszarze, w którym została zbudowana, gleba jest bardzo dobra, zarówno dla wydobywania surowców jak i do uprawy i hodowli.
Jest również prawdopodobne, że zdrowsze powietrze i zdrowsze grunty (które dzisiaj są centrum salonu i części rekreacyjnej)  popchnęło rodzinę szlachecką, aby wybrać tę lokalizację jako wygodne i spokojne miejsce '400 i '500 do odpoczynku i jak zbudowania swoich luksusowych willi. Dokładnie w epoce willa ujrzała światło.