PRESTIŻOWA EPOKOWA WILLA W TOSKANII

16 zdjęć
Położona w pięknej okolicy w zabytkowym centrum Carrara w bujnym parku, stoi ta prestiżowa zabytkowa willa z końca XIX wieku na sprzedaż w stylu liberty Toskanii, która zazdrośnie strzeże swoich oryginalnych osobliwości.
Na szczególną uwagę zasługują imponujące panoramiczne schody z dwutonowego marmuru, który charakteryzuje i wzbogaca fasadę luksusowej willi na sprzedaż w Toskanii.
Prestiżowa nieruchomość otoczona jest dużym ogrodem, w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia, znajduje się basen z podgrzewaną wodą zanurzony w spokoju i prywatności ofiarowanych przez zieleń wysokich żywopłotów kwiatowych i wysokich drzew.
Sprytna gra, na którą składają się: wielkość budynku iotaczający park, to doskonałe połączenie luksusowej i komfortowej, miłej atmosfery, idealnego połączenia pobytu w Toskanii.
Do rezydencji na sprzedaż we Włoszech można dotrzeć poprzez podjazd pokryty kwiatami i różnymi gatunkami magnolii i wnętrz, w doskonałym stanie, rozdzielonych między parter okupowany przez salon, a na wyższych piętrach, suite z własnymi łazienkami.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Carrara
Lokalizacja: 10 km od Forte dei Marmi

Typologia: Willa Toskania - Toskania wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 250 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha

Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
Ogrzewany basen ogrodowy

Toskania - Forte dei Marmi: 11 km - Lucca 49 km - Cinque Terre 49 km - Piza 56 km - Livorno 66 km - termy 7 km – klub golfowy 8 km - lotnisko Piza 53 km – zjazd z autostrady: A12 Carrara 1 km.

Ref: 0061
cena: € 1.200.000

prestiżowa willa

wille i domy na sprzedaż
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Carrara

Toskania Carrara: Carrara to miasto położone w północnej Toskanii, na skrzyżowaniu wspaniałych miejsc takich jak Zatoka Poetów, Cinque Terre i wielu miast sztuki Toskanii, w miejscu, w którym natura stworzyła idealną harmonię między lądem a morzem. Apuan Alpy, słynne marmurowe góry, widzą morze moczące piaszczystą plażę, która rozciąga się na kilka kilometrów, mijając najpiękniejsze i najbardziej prestiżowe kurorty na wybrzeżu Toskanii, takie jak: Forte dei Marmi i Marina di Pietrasanta. Dobra lokalizacja i wyjątkowa różnorodność tego regionu, sprawiają, że staje się zakątkiem raju. Światowa stolica marmuru Carrara zawdzięcza swoją nazwę (z korzenia Ligurii Kar = kamień) prawie do materiału, który dał jej sławę na świecie.
Zabytkowe centrum miejscowości znajduje się zaledwie 7 km od Forte dei Marmi i cennych zabytków, takich jak katedra (XI-XIV w.), Fontana del Gigante i dom, w którym mieszkał Michał Anioł. Utworzone za czasów panowania rzymskiego, miasto marmuru Toskanii sprzyja rozwojowi miasta, które nie przypadkiem zostało opracowane przy wejściu do doliny, które zawierają główne marmurowe kamieniołomy apuan w całym regionie.