PRESTIOWA WILLA NA SPRZEDA W PIZIE

19 zdjęć

Na wzgórzach otaczających Pizę jest teraz na sprzedaż ekskluzywna, zabytkowa willa pochodząca z XVIII wieku, o łącznej powierzchni 1700 metrów kwadratowych i jest otoczona prywatnym parkiem, gdzie istnieje możliwość budowy basenu.

Z biegiem lat, oryginalna struktura została wzbogacona o różne interwencje, których bardzo różne style zostały ze sobą połączone, od renesans, do neoklasycyzmu do baroku, każdy okres pozostawił charakterystyczny ślad w strukturze. Prestiżowa willa na sprzedaż w Toskanii jest na czterech piętrach, w tym piwnica, gdzie pomieszczenia są używane jako piwnica. Na parterze znajduje się piękny hol wejściowy prowadzący do dużego salonu i sali bilardowej, studia i pięknej kaplicy. Mieszczą się tu również łazienka i pralnia. Dzięki ważnym, drewnianym schodom można dojść na pierwsze piętro, gdzie znajdują się dwie duże sale konferencyjne, które otwierają się na balkon z którego można podziwiać fascynujące krajobrazy typowe dla Toskanii. Piętro to posiada dwa apartamenty, które są również na sprzedaż, jeden ma dwie sypialnie, salon, dwie łazienki i kuchnię. Drugi apartament posiada trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnię i trzy inne pokoje. Na drugim piętrze mieści się osiem pokoi, trzy łazienki, trzy duże pokoje i kuchnia oraz sale wielofunkcyjne. Drugie piętro jest tak zaplanowane, że może ono być podzielone na cztery apartamenty. Nieruchomość tej willi na sprzedaż w Pizie posiada restaurację na dwóch piętrach. Parter zajmują dwa pokoje i dwie łazienki z jednej strony i kuchnię, trzy pokoje i dwie łazienki po drugiej. Drugie piętro składa się z trzech pokoi używanych jako biura, łazienki i dwóch pomieszczeń magazynowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Piza

Typologia: Wille w Toskanii sprzedaż - Szukam willi na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 1700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2500 mq
 
Pokoje: 13
Łazienki: 13
Salonyy: 9
Jadalnie: 3
Kuchnie: 4
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Sala bilardowa
Restauracja: 320 mq
Teren: 2500 mq
 
Toskania – Piza: Piza 27 km - Casciana 5 km - San Giuliano Terme 25 km - San Miniato 24 km - Livorno 25 km - Lukka 36 km - Golf Club Tirrenia 26 km - Volterra 29 km - Montecatini Terme 39 km- Viareggio 58 km - Florencja 60 km - lotnisko Piza 21 km - zjazd z autostrady: Pistoia 51 km.

Ref: 0243
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedaż nieruchomości

willa florencja
nieruchomości na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Pisa: na przecięciu trzech wyższych grzbietów wzgórz Pizy znajduje się wioska Lares. Mała wioska zamieszkana od czasów etruskich. W centrum miasta w Toskanii stoi ogromny zamek, udokumentowany w okresie wczesnego średniowiecza, choć obecna struktura sięga pierwszej połowy ‘600.
Dzięki swojej dominującej pozycji w całym Valdarno (od jej murów rozciąga się widok wzgórz Pizy po stromych wzgórzach Volterra, od wybrzeża Livorno aż za Peccioli), wieś w Toskanii, gdzie stoi ekskluzywny dom na sprzedaż, była twierdzą wojskową Republiki Pizy do momentu aż została podbita przez Florencję w październiku 1406 r. Zamek z widokiem na wieś w Toskanii jest broniony przez zewnętrzne mury z trzema bramami: Porta Fiorentina, Pisa i Volterra. Ten poret miasta w Toskanii był główną drogą dostępu do miasta i posiadał zwodzony most, usunięty w 1798 roku. Na uwagę zasługuje to, że na ziemi Toskanii, proboszcz kościoła, pod wezwaniem św Leonarda i Najświętszej Marii Panny Assunty sięga XV wieku, z obrazami Melani i dwoma marmurowymi rzeźbami przypisywanymi Andrea Pisano, oprócz domków rynku, których oryginał sięga ‘500, a obecny wygląd połowy XIX wieku, kiedy trzęsienie ziemi spowodowało poważne szkody strukturalne.
Lari to wioska w Toskanii do odwiedzenia bez pośpiechu, na piechotę, krok po kroku, aby odkryć wiele cudów ukrytych w jej ulicach, które rozwijają się od wsi do okolicznych wsi pięknej Toskanii. „Przyjechałem do Lari z zamkiem i w rozległym kraju, w najpiękniejszej części Toskanii”, jak powiedział wielki książę Toskanii Leopold II podczas wizyty w tym małym kraju.