Willa na sprzedaż na wyspie Elbie

full screen
77 zdjęć
Na wyspie Elbie jest na sprzedaż prestiżowa, luksusowa willa z widokiem na morze otoczona zieloną roślinnością i urwiskiem, który wcina się w krystaliczne morze.
Obiekt jest położony w jednej z najbardziej ekskluzywnych części wyspy, w pobliżu plaży i oferuje spokój i prywatność swojego prywatnego parku o około 1,3 ha. Nieruchomość na sprzedaż składa się z trzech budynków: wspaniałego budynku głównego, dependance i dodatkowego aneksu na dwóch piętrach powyżej plaży, gdzie znajduje się miejsce na łódź i część mieszkalna na pierwszym piętrze.
Wewnętrzna powierzchnia wynosi około 700 metrów kwadratowych, które mieszczą w sumie dziesięć sypialni i siedem łazienek. Główna willa, gustownie urządzona w wysokiej jakości meble, posiada cechy typowe dla toskańskich willi o wysokim poziomie i przy użyciu tradycyjnych materiałów, takich jak terakota, drewno kasztanowca, granit. Piękna główna sypialnia z widokiem na morze jest zaprojektowana o wielobocznych ścianach co daje niesamowite piękno. Cały dom został wyposażony w duże okna, które pozwalają na doskonałe naturalne oświetlenie.
Duży park zadbany w każdym szczególe i pełen roślin dochodzi do morza i posiada podjazd z prywatnym dostępem do plaży.
Wspaniałe położenie tej willi i jej cechy wielkiej wartości sprawiają, że jest to z pewnością jedna z najbardziej ekskluzywnych posiadłości na wyspie Elba, idealna na wakacje oraz jako miejsce zamieszkania dla osób ceniących morski krajobraz przez cały rok.
informacje techniczne Region: Toskania
Województwo: Livorno
Lokalizacja: Elba

Typologia: luksusowa willa przy plaży

Powierzchnia wewnętrzna: 705 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1,3 ha

Dependance
Parking dla łodzi
10 sypialni
7 łazienek

Portoferraio 15 km - Livorno 140 km - Punta Ala 100 km - Castiglione della Pescaia 105 km - Viareggio 180 km - Forte dei Marmi 190 km
Ref: 1311
cena: Ponad 10mil

wyspa elba

dom marzeń
lionard

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wyspa Elba

Wyspa Elba jest trzecią co do wielkości włoską wyspą i największą w archipelagu Toskanii. Słynąca z krystalicznego morza i jego zielonej okolicy, na wyspie w ostatnich latach obserwuje się rosnące zainteresowanie ze strony rodaków i cudzoziemców, którzy wybrali to miejsce na idealne wakacje, doskonała lokalizacja, gdzie można kupić luksusową willę aby móc korzystać z wielu atrakcji, które oferuje wyspa.
Znana początkowo ze swoich złóż żelaza, Elbie udało się zdobyć honorowe miejsce w turystyce dzięki ciepłemu i wietrznemu klimatowi i pięknu plaż położonych wzdłuż wybrzeża: plaże, granitowe skały, złoty piasek, biały żwir. Na tej pięknej toskańskiej wyspie powstały w ostatnich latach okazałe domy marzeń nad morzem, prestiżowe nieruchomości ze wszystkimi udogodnieniami, aby skorzystać z piękna i udogodnień w wyjątkowej lokalizacji, a jednocześnie, kameralnej i przyjaznej.