POSIADŁOŚĆ TOSKAŃSKA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

22 zdjęć
Typowe toskańskie luksusowe gospodarstwo położone na wzgórzach zaledwie kilka kroków od centrum Florencji, w otoczeniu ciszy wiejskiego raju, ta willa na sprzedaż we Włoszech cieszy się wyjątkową panoramą stolicy Toskanii i doliną rzeki Arno.
Piękna architektura luksusowej nieruchomości otwiera się na zieloną okolicę w przyjemnej harmonii kształtów i przestrzeni, tworząc atmosferę wdzięku i elegancji. Malownicza okolica dworku w Toskanii rozprzestrzenia się w delikatnej równowadze między zielonymi terenami obszarów wiejskich i obszarami wodnymi a niepowtarzalnym klimatem wewnątrz bogatych i wyrafinowanych pomieszczeń.
Poprzez majestatyczną bramę i kontynuując przez gaje oliwne, które wzbogacają park, dojdziemy do pięknej willi o dwóch piętrach. Na parterze tej luksusowej willi, położonej na wzgórzach Florencji, znajduje się eleganckie wejście, które prowadzi do sali jadalnej i salonu. Na piętrze domu znajdziemy pokoje i łazienki w stylu rustykalnym, idealnie odnowione materiały wydobywają na światło smaki tradycyjnego toskańskiego stylu. Elementem jakości luksusowej willi jest wieża z panoramicznymi oknami, pozwalająca na przepiękny widok na florenckie wsie.
Luksusowy obiekt był dawniej częścią starożytnego budynku, od XIV wieku należał do benedyktynek. Teraz niezależny, luksusowy został całkowicie odnowiony, po rozległych uszkodzeniach, które zostały spowodowane w czasie II wojny światowej.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: willa Florencja – posiadłość Toskania

Powierzchnia wewnętrzna: 380 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8000 mq

Basen
Garaż: 2
Resede
Gaj oliwny

lokale techniczne

Centrum miasta Florencja: 6 km - lotnisko Firenze / Peretola: 10 km – klub golfowy: 15 km - Siena 60 km - Piza: 90 km - Plaża Forte dei Marmi: 120 km.

Ref: 0471
cena: Od 2,5mil do 5mil

rustyki na sprzedaż

sprzedaż domostw
toskańska willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - luksusowa willa na sprzedaż znajduje się we Florencji, mieście, które jest powszechnie uznawane jako miasto sztuki, z bezcennym zbiórem prac, które przekształcają się w tkankę miejską.Serce Florencji Plac della Signoria, gdzie góruje Palazzo Vecchio i Galerii Uffizi. Kilka kroków dalej znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschiego której towarzyszy dzwonnica i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Settignano, małe miasteczko położone w środku cichego wzgórza w niezrównanym ustawieniu Florencji, ma swoje korzenie w legendzie, że chce aby jej założycielem był  Settimo Severo, cesarz rzymski. Znaleziono ślady starożytności, dokument Settignano istniały już przed tym cesarzem. Jednak od czasów starożytnych Settignano było uważane za wzgórze rezydencji, idealne do wypoczynku latem i medytacji. Zamki średniowieczne, prestiżowe wille dostojników Florencji (przede wszystkim część Guelfa) są najlepszym świadectwem. Nawet w ostatnich czasach, kraj stanowił ulubione miejsce wysokiej kultury m.in.: Giovanni Boccaccio, Michelangelo Buonarroti, Tommaseo, Gabriele D'Annunzio, Leo Stein, itp., którzy docenili jego zdrowie, ciche wzgórza i światło, winnice i gaje oliwne.