POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

37 zdjęć

Ten uroczy dom na sprzedaż, typowo toskański, położony jest w Arezzo, w pobliżu jednej z głównych ośrodków jazdy konnej we Włoszech, u podnóża wzgórz, które charakteryzują znany krajobraz Arezzo.
Piękna posiadłość otoczona jest 2,5 ha ziemi, i składa się z dwóch jednostek w idealnym stanie.
Pierwsza o powierzchni 300 metrów kwadratowych posiada dwa piętra, jest obecnie wykorzystywana jako b & b, ma 9 pokoi z łazienkami, przestronny salon, jasną salę śniadaniową, kuchnię, sypialnię z łazienką na poddaszu i mały apartament dla personelu.
W drugim budynku, o powierzchni 400 metrów kwadratowych, znajduje się dom letniskowy z 5 takimi samymi apartamentami, składają się one na parterze i posiadają pokój dzienny z kuchnią i łazienką oraz dwie przestronne podwójne sypialnie na piętrze.
Wspaniałe zadaszenie z pnączy pozwala na wypoczynek i posiłki na zewnątrz.
Obie struktury, które tworzą ten elegancki luksusowy obiekt na sprzedaż w Arezzo, zachwycają prostymi i czystymi liniami, wolne od nadużyć, w pełni odzwierciedlającymi styl architektoniczny tej okolicy, otoczonej zielenią, której plus to bliski kontakt z dziewiczą przyrodą, gdzie miasto, choć w pobliżu i łatwo dostępne, wydaje się bardzo dalekie.
Obiekt z pewnością zafascynuje tych, którzy już znają i doceniają piękno regionu, ale także tych, którzy po raz pierwszy „zbliżają się” do typowo toskańskiej rzeczywistości, która jest dobrze znana ze względu na jakość życia.

informacje techniczne

Region: Toskania
Prowincja: Arezzo

Typologia: agroturyzm – domostwo

Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2,5 ha

Budynek 1 (300 mq):
9 pokoi z łazienkami
Pokój dzienny
Sala śniadań
Kuchnia
Sypialnia
Poddasze
Apartament dla pracowników

Budynek 2 (400 mq)
5 apartamentów (pokój dzienny, kuchnia, łazienka, dwa podwójne pokoje)

Toskania – Arezzo: Cortona km 36 – Città di Castello km 41 - Florencja km 80 – Perugia km 91 – Golf Club Casentino km 22 – lotnisko Florencja km 101

Ref: 1010
cena: € 1.000.000

luksusowa posiadłość

wille toskania
agroturyzmy toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Historia Arezzo, ważnego miasta w Toskanii, jest oznaczona przez chwile wielkiej świetności. Przekazywane z ręki do ręki z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodów szlacheckich z owych czasów, miasto widziało swój rozkwit w XVI wieku, wieku, w którym artyści, tacy jak Giorgio Vasari (którego dziś możemy podziwiać Pałacu delle Logge ) sprawiły, że Arezzo stało się ważnym ośrodkiem kulturalnym i artystycznym.
Dziś miasto jest kochane na oznaki historyczne i niezaprzeczalne piękno krajobrazów je otaczających, szczególnie toskańskich krajobrazów, wśród których możemy podziwiać luksusowe wille, bardzo poszukiwane przez włoskich i zagranicznych klientów.