POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W KAMPANII TOSKANII

28 zdjęć
Dzięki dogodnej lokalizacji, pomiędzy Lucca a Florencją, na wzgórzach pomiędzy  Pian w Lucca i Valdinievole, jest na sprzedaż nieruchomość, która obejmuje 42 hektarów ziemi i cieszy się widokiem i spokojem typowym dla Toskanii. Nieruchomość składa się z kilku obiektów, w tym willi, domów, w tym antycznej willi i sześciu luksusowych domków gospodarstwa z towarzyszącymi budynkami gospodarczymi w sumie 9000 metrów kwadratowych powierzchni zabudowanej.
Początki głównej willi na sprzedaż w Lucca, sięgają XVII wieku, a jej późniejsze restrukturyzacje miały miejsce w 1800 roku. Budynek posiada dwa piętra oraz duże poddasze, które razem zajmują powierzchnię 1776, 67 metrów kwadratowych. Na parterze są prywatna kaplica, zakrystia i pięć pomieszczeń używanych jako piwnica. Na piętrze natomiast znajduje się dziesięć pokoi, wśród których duży salon z podniesionym sufitem o wielkim znaczeniu. Wnętrza willi na sprzedaż w Toskanii wyposażone są w zabytkowe meble, bardzo pożądane i wzbogacone o cenne obrazy z XVII wieku. Po wschodniej stronie willi jest przestronny apartament składający się z ośmiu pomieszczeń.
Sześć domów mieści w sumie osiem apartamentów o około 40.000 metrów kwadratowych ziemi do użytku jako dziedziniec i 3000 metrów kwadratowych. budynków gospodarczych, które są podzielone pomiędzy kilka domów na sprzedaż.

informacje techniczne

Region: Toskania
Obszar: Między Lucca i Florencją
Lokalizacja: Między Lucca i Florencją

Typologia: wille w Luca - wille domostwa
Powierzchnia wewnętrzna: 8707 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 42 ha

Główna luksusowa willa: 1800 mq, 6500 mq dziedziniec
Gospodarstwo rolne: 1121 mq, 6400 mq dziedziniec
Domostwo A: 685 mq, 5800 mq dziedziniec
Domostwo B: 402 mq, 6000 mq dziedziniec
Domostwo C: 420 mq, 8000 mq dziedziniec
Domostwo D: 445 mq
Domostwo F: 857 mq, 6400 mq dziedziniec

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Prywatna kaplica i zakrystia
Budynki gospodarcze: 3000 mq
Winnica: 112.600 mq
Specjalistyczny gaj oliwny: 65.000 mq
Tradycyjny gaj oliwny: 20.000 mq
Grunty orne: 160.000 mq
Pastwiska i zagajnik: 60.000 mq
Całkowita powierzchnia terenu: 42 ha


Toskania: Montecatini Terme 5 km – klub golfowy 11 km - Florencja 40 km - Piza 42 km - Lucca 10 km - Park Naturalny Garfagnana 22 km - Forte dei Marmi 51 km – kąpieliska teralne 5 km – wyciągi narciarskie 48 km - lotnisko Florencja 45 km - zjazd z autostrady: A1 Montecatini Terme 5 km.

Ref: 0382
cena: Od 5mil do 10mil

luxury house real estate

prestiżowe domy
agencja luksusowych nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Między Lucca a Florencją

Toskania: Pescia jest jednym z najstarszych miast w Valdinievole, położona w połowie drogi pomiędzy Lucca a Florencją. Nazwana po rzece płynącej przez nią i dzieli się na dwie odrębne grupy: starożytne centrum religijne i centrum cywilne miasta. Bogate dziedzictwo artystyczne związane z jego szlachetną przeszłością, toskańskie miasto leży u podnóża doliny w otoczeniu zielonych wzgórz porośniętych drzewami oliwnymi i kasztanowcami, znanymi jako Swizzera Pesciatina.
Nienaruszony krajobraz, który może stać się przedmiotem prawdziwych odkryć między starożytną wiedzą, jak ręczna produkcja papieru, ustalone tradycje i prawdziwa lokalna kuchnia. W bliskiej odległości od miasta w Toskanii są Collodi, miasteczka wznosi się na stromym zboczu kraju Pinocchio i Villa Garzoni z barokowym ogrodem, jest jednym z najbardziej urokliwych willi w Toskanii. Najstarsza część Pescia znajduje się wokół pałacu Podesta, obecnie siedziby Gipsoteca Libero Andreotti w którym mieszczą się gipsowe odlewy dzieł wielkiego mistrza Pescia. W pobliżu wsi, 40 km od Florencji i modnej Forte dei Marmi, w kościele Santo Stefano i Niccolao, z przepięknymi barokowymi schodami i Muzeum Obywatelskim, który mieści dzieła szkoły Beato Angelico, Lorenzo Monaco, Bicci di Lorenzo i warsztaty ceramiki z Della Robbia.
Wszystko wokół centralnego placu w centrum pięknej Toskanii, przez labirynt wąskich uliczek, pozwalają odnaleźć dawne średniowieczne mury miejskie lub podążać w kierunku wzgórz wokół Monte Pescia. W tle, imponująca budowla dawnego zamku Bareglia nadal czuwa nad miastem, oferując zapierającą dech w piersiach panoramę wzgórz Toskanii.