POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W CHIANTI

24 zdjęć
Oryginalna i ekskluzywna willa leopoldyna pochodząca z końca XVIII wieku, na sprzedaż, w samym sercu Chianti w Siena, ma niezrównany panoramiczny widok na wzgórza Toskanii. Ta własność w mieście Siena ma łączną powierzchnię około 680 metrów kwadratowych i składa się z czterech jednostek, takich jak główny luksusowy dom, depandance, pool house i dom dla dozorcy. Nieruchomość na sprzedaż w Chianti ma około 5 ha ziemi i jest wyposażona w basen, z którego można podziwiać malowniczy widok na okolicę.
Główna konstrukcja domu jest typowe dla stylu Wielkiego Księcia Leopolda Toskanii z charakterystyczną wieżą gołębnikiem na dachu o formie namiotowej. Luksusowy dom o powierzchni około 550 metrów kwadratowych jest rozłożony na trzech poziomach. Poza willą znajdują się podcienia, gdzie można usiąść wygodnie, zanurzyć się w ciszy i spokoju Toskanii. Do uroczego domku wprowadza parter, na którym mieści się w pełni wyposażona kuchnia z marmurowymi blatami, jadalnia z charakterystycznym, antycznym drewnianym stołem, pokój dzienny z bezpośrednim dostępem do balkonu, pokój używany jako stidio i dwie łazienki. Piętro jest pokryte drewnianymi belkami i podłogą z terakoty, jak parter, i obejmuje krytą loggię połączoną z dużym salonem z dużym kominkiem, jadalnię, kuchnię, sypialnię z eleganckimi meblami w stylu rustykalnym oraz dwie łazienki. Drewniane schody w holu prowadzą do pokoju wieży poświęconej na bibliotekę. Depandance, która jest również na sprzedaż, ma powierzchnię 60 metrów kwadratowych i jest rozłożona na trzech poziomach, w tym piwnicy zajmowanej przez pralnię. Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia, duży salon z kominkiem z kamienia, sypialnia i łazienka. Jadalnia jest połączona z górnym poziomem poprzez schody prowadzące do dwóch sypialni z dwoma łazienkami.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Wille Siena – wille w Toskanii sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 680 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5 ha
 
Willa: ok. 550 mq
Pokoje: 5
Łazienki: 5
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 2
Jadalnia: 2

Depandance: 60 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Pool house: 70 mq
Garaż
Teren: 5 ha

Toskania - Siena - Chianti: Siena 28 km - Greve w Chianti, 28 km - San Gimignano 46 km - Arezzo 51 km - Florencja 55 km - Montespertoli 51 km - Circolo Golf dell’Ugolino 26 km  - lotnisko Florencja 44 km - zjazd z autostrady: Valdarno 20 km.

Ref: 0285
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskańska willa

domostwo na sprzedaż
willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena: niektórzy ludzie żyli tu przed 1000 roku w małej wiosce na wzgórzach wokół basenu Gaiole. Byli to ludzie, którzy przeszli do doliny Vertine z Montegrossi przez S. Donato i S.Piero wzdłuż strumienia Massellone, które stanie się Gaiole w Chianti, głównym centrum całej doliny Toskanii. Narodzinami i rozwojem w Gaiole w Chianti był ważny rynek, który już w 1215 roku pojawi się w dokumentach sporządzanych przez notariuszy, jest to powód przyciągania w jego kierunku. Wieś, gdzie powstał luksusowy dom Toskanii z pierwszego placu na prawym brzegu, a następnie przeniósł się na większy plac, który jest obecnie centrum życia wsi w regionie Chianti, ponieważ największe miasto targowe w Chianti w Siena stopniowo zyskało na znaczeniu aż do ostatnich czasów. Dowodem na to jest cytat zawarty w raporcie Wielkiego Księcia Leopolda Toskanii, po wizycie w Chianti, która miała miejsce pod koniec 1700 roku. Od 1300 r., wieś w Chianti senese, gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż i jego społeczność stało się jednym z trzech członków Ligi Chianti razem z Radda w Chiantii i Castellina w Chianti. Nastąpił podział polityczno-administracyjny wykonany przez miasto Florencja na obszarach wiejskich. Ze stopów miały wpłynąć na Florencję, żołnierzy i pieniędzy w przypadku wojny lub zamieszek w mieście. Przez cztery stulecia terytorium było granicą starć między miastami Florencji i Sieny i wzajemnych najazdów i grabieży.
Gaiole w Chianti było zawsze w powiecie Florencji, ale na początku XIX wieku, w czasie krótkiego panowania Etrurii, Napoleon zawarł je w Departamencie Senese i tak pozostaje do dziś po zjednoczeniu Włoch i po powstaniu obecnych województw.