PODDASZE NA SPRZEDAŻ W RZYMIE

6 zdjęć
W samym sercu Rzymu, skierowany na wspaniały widok arcydzieł barokowej Plac Navona, jest na sprzedaż luksusowy apartament z 200 metrami kwadratowymi.
Ta prestiżowa nieruchomość godna pozazdroszczenia znajduje się na wysokim parterze zabytkowego budynku z widokiem na Placu Navona, i przedstawia się jako prestiżowe poddasze składające się z łazienki i trzech sypialni, dwie z dużym balkonem, z którego można spojrzeć na cały Plac Navona.
Trzecia sypialnia tej prestiżowej nieruchomości, teraz na sprzedaż we Włoszech, ma duże okna, z których można podziwiać te same wspaniałe widoki na jednen z najbardziej urokliwych placów włoskich. Przestronne pokoje wykorzystywane jako kuchnia i jadalnia kończą wewnętrzną strukturę poddasza rzymskiego. Przypomnijmy, że w celu zachowania niezmierzonej wartości tego apartamentu jest ono w fazie restrukturyzacji wewnętrznej, pomimo cennych kasetonowych sufitów, które są w dobrym stanie.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym
Lokalizacja: Plac Navona

Typologia: Luksusowe apartamenty Rzym - luksusowe nieruchomości w Rzymie
Powierzchnia wewnętrzna: 200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: -

Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Salon: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

LAZIO: Rzym - Plac Navona – Park Naturalny del Circeo, 41 km – Lidi rzymskie 28 km – klub golfowy 7 km - lotnisko Ciampino: 20 km – zjazd z autostrady: A1, Roma Nord 3 km.

Ref: 2077
cena: Do 2,5mil

luksusowe nieruchomości

apartamenty na sprzedaż
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Lacjum-Rzym: Piazza Navona jest najbardziej charakterystyczna dla Rzymu, po okolicy, gdzie się znajduje, z wąskimi uliczkami i ciemnymi zaułkami, pałace świadczą o zamkniętym świecie przeszłości i chwalebnej tradycji pełnej uroku.
Historia placu sięga starożytnego Rzymu, kiedy na całym obszarze, o którym mowa stał ogromny cyrk cesarza Domicjana, na schodach, na których są teraz budowane domy wokół dzisiejszego placu. Później, choć cały Rzym poszedł w ruinę, aż zniknął, na Piazza Navona ludzie wciąż dobrze się bawią: jeszcze w XIX wieku wraz z ich wędrownymi komediantami wybrykami, bawili się tu ludzie, którzy, w niedziele i dni świąteczne w sierpniu stali przez długi czas aby zasięgnąć kąpieli w wodzie w przepełnionych fontannach, ku uciesze kardynałów i bogaczy, którzy ze swoich pojazdów wyrzucali pieniądze z obu rąk, aby zwiększyć ochotę populacji.