PANORAMICZNA WILLA NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

11 zdjęć

Ze wspaniałym krajobrazem winnic, gajów oliwnych i kasztanowców, na wzgórzach Florencji jest na sprzedaż ta panoramiczna willa z zadaszonym obszarem 385 metrów kwadratowych, która oferuje wspaniały widok na wzgórza Toskanii. Towarzyszą jej 4 ha gruntów objętych przez drzewa i liczne rośliny, prestiżowy dom na sprzedaż we Włoszech jest otoczony ciszą i zapewnia maksimum prywatności.
Luksusowa willa we Florencji zajmuje powierzchnię 250 metrów kwadratowych i jest na dwóch piętrach. Parter składa się z dwóch dużych pokoi, salonu, kuchni, jadalni, łazienki i kilku innych pomieszczeń. Drugie piętro, z zadowoleniem przyjmuje obszar nocny składający się z trzech sypialni, dwóch łazienek i salonu, który otwiera się na duży taras dostępny z parteru przez zewnętrzną klatkę schodową. Aneks na parterze luksusowej nieruchomości na sprzedaż, posiada małe mieszkanie z oddzielnym wejściem, składa się ono z dwóch pokoi i łazienki.
Przylegająca do głównego budynku, druga powierzchnia zabudowy o 105 metrach kwadratowych, jest również na sprzedaż. Posiada ona dwa piętra: niższe piętro zajmuje duża lokal do przechowywania, natomiast piętro składa się z sugestywnego ganku z 38 metrami kwadratowymi i duży taras z 57 metrami kwadratowymi, połączony trzema schodami z dużym basenem.

Aby zakończyć opis nieruchomości na sprzedaż w Toskanii należy wspomnieć o depozycie narzędzi o 30 metrach kwadratowych z gankiem o 60 metrach kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Vinci

Typologia: Sprzedaż luksusowych willi - luksusowe domy sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 385 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha ziemi + 57 mq taras + 98 mq portyk

Willa
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salony: 3
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Apartament
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Kuchnia

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Depozyt na narzędzia
Teren: 4 ha

Toskania - Florencja - Vinci: Florencja 40 km - San Miniato 8 km - Certaldo 21 km - San Gimignano 36 km - Piza 51 km - Livorno 57 km - Viareggio 66 km - Golf Club Fontevivo San Miniato 6 km – kąpieliska termalne Montecatini 18 km - lotnisko Florencja 17 km - zjazd z autostrady: Florencja Scandicci 19 km.

Ref: 2364
cena: Do 2,5mil

agencja nieruchomości w toskanii

tereny i rustyki na sprzedaż
zamek florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Vinci

Toskania - Florencja - Vinci: najwcześniejsze zapisy sięgają około tysięcznego roku i jest prawie pewne, że castrum zamek Vinci powstał z rozprzestrzeniania się feudalnej własność Guidi i hrabiego Alberti w tej części Toskanii, ważnego ze strategicznego punktu widzenia interesów, często sprzecznych, Florencji, Pizy, Lucci i Pistoi. W 1180 r. stosunki między Florencją i hrabią Guidi poprawiły się dzięki małżeństwu Gualdrada z Guido Guerra, córki Bellicione Berti, który był przyjacielem Florencji. Ale wkrótce gwiazda hrabich Guidi spadła. Cesarz Fryderyk II w 1220 roku, z wielką dobrocią, zainwestował każdy róg domu Guidi na czwartą część dawnych przywilejów, wraz z Empoli, Monterappoli, Cerreto i zamkiem de Lipper. Wieś Florencja i zamek Vinci były bardzo zaangażowane w sprawy feudalne wieku, dopóki nie zostały uwzględnione przy sprzedaży dworu Florencji, na wsi florenckiej. W 1320 r. Castruccio Castracani zdewastował toskańską miejscowość Vinci, tworząc ogromne szkody i rozprzestrzeniając terror. Tylko dzięki pokojowi Montopoli w 1329 r., między Pizą i Florencją, udało się przywrócić krótki okres spokoju.
Mieszkańcy Vinci napisali swoją stronę chwały w 1364 roku, obawiając się ataków pizańczyków, którzy wzięli na swoje usługi angielskiego kapitana Johna Hawkwood, zwanego Acuto. Gdy w 1368 r. zdemaskowano kilku florenckich wygnańców, którzy próbowali na próżno, aby Vinci powstało przeciw Republice Florencji.
W 1538 r., dzielny kapitan Giovanni da Vinci został wyróżniony za odwagę i umiejętności dyplomatyczne zmuszając do odwrotu hiszpańskich żołnierzy, którzy chcieli plądrować okolicę Vinci i Cerreto Guidi. Te fakty wzbogacają historię Vinci, ale jego nazwisko znajdziemy na zawsze związane z niezrównanym geniuszem Leonarda gdzie Vinci staje się miejscem urodzenia w 1452 r.