NOWOCZESNA LUKSUSOWA WILLA W LUCCA

41 zdjęć

Ta szczególna, luksusowa willa na sprzedaż jest położona na wzgórzu na zachód od miasta Lucca, lokalizacji bardzo popularnej i słynnej w Toskanii.
Styl, który ją charakteryzuje nie jest charakterystyczny dla typowych starożytnych willi Lucca z XVIII i XIX wieku, jej architektura, z pewnością bardziej nowoczesna, jest prosta, mimo dużych rozmiarów, a to sprawia, że jest ona niewątpliwie jednym z unikalnych obiektów na tym obszarze.
Na 360 metrach kwadratowych przestrzeni wewnętrznej, urządzonych z wielką wprawą można spostrzec, że willa została wybudowana i wyobrażona jako doskonałe miejsce, które gościło wielu znamienitych aktorów włoskich, ale w tym samym czasie, willa jest przytulnym „gniazdem” idealnym na chwile samotności, w których można docenić urok eleganckich mebli i piękno krajobrazu Lucca.
Obszerny główny salon, przestronny i zalany światłem, skierowany jest na zewnątrz i komunikuje się z jadalnią z obszarem relaksu z sofami, kominkiem, eleganckimi schodkami, które „przedłużają” tę przyjemną przestrzeń.
Meble nie pozostają niezauważone dla oka pasjonatów, którzy rozpoznają wielkie nazwiska w design.
Na piętrze mieści się część sypialna z pięcioma pokojami z widokiem na taras.
Na zewnątrz, luksusową willę na sprzedaż w Lucca otaczają dwa hektary ziemi, zanurzonej w dziewiczej przyrodzie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 360 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2 ha

Duży salon z eleganckimi meblami
5 pokoi z tarasem
Prywatny ogród i park
Nowoczesny i wyrafinowany design

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 10 km - Forte dei Marmi 20 km - Golf club Vicopelago 12 km – kąpieliska termalne 20 km - lotnisko Piza 30 km

Ref: 1007
cena: Do 2,5mil

toskańska willa

luksusowa willa lucca
willa design lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Nowoczesna, luksusowa willa na sprzedaż znajduje się w Toskanii, w Lucca, mieście wiecznego piękna i słynnej historii: jest to starożytna osada Ligurii, według niektórych historyków, ale prawdopodobnie jej znaczenie wywodzi się od etruskiego pochodzenia. Lucca, bogata w luksusowe własności i nieruchomości o wielkim historycznym prestiżu, zachowuje wiele cech typowych dla starożytnych czasów: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się najważniejszą stolicą królestwa Lombardi. Z biegiem lat, występowali tu różni władcy, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza, a jej znaczenie i wspaniałość występuje do dziś, sprawiając, że staje się jeną z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.