Nowoczesna luksusowa willa w Forte dei Marmi

full screen
30 zdjęć

Kilka metrów od niesamowitej plaży Forte dei Marmi jest na sprzedaż ta niedawno wybudowana, piękna luksusowa willa.
Dom jest na trzech poziomach, w sumie 260 metrów kwadratowych.
Na parterze mamy duży salon z prestiżowymi marmurowymi podłogami, a następnie studio i kuchnię z łazienką, na zewnątrz, dwa kryte eleganckie ganki idealne na pobyt na świeżym powietrzu.
Piękne schody prowadzą na górę do obszaru sypialnego, który składa się z czterech pokoi, czterech łazienek i studia, oprócz dużego przedpokoju z widokiem na taras.
W skład nieruchomości wchodzi poddasze z typowym sufitem, belkami i okrągłym oknem. Wykończenia o wielkim prestiżu zostały wykorzystane w stworzeniu tej nieruchomości a dbałość o szczegóły, dobór kolorów i układ pomieszczeń można znaleźć na wszystkich poziomach willi. Na uwagę zasługują na pewno imponujące schody z pięknie udekorowanymi poręczami również w białym kolorze.
Ta wymarzona willa w Versilii w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji Włoch jest wzbogacona o piękny ogród o około 325 metrach kwadratowych, gdzie znajduje się również wygodny parking.
Lokalizacja, kilka kroków od morza Versilii w połączeniu z luksusowymi wykończeniami i wszystkimi wygodami, sprawia, że to co willa na sprzedaż ma do zaoferowania sprawiają, że jest to zdecydowanie nieruchomość o dużej wartości, idealna dla każdej potrzeby.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca
Miasto: Forte dei Marmi

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 260 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 325 mq

3 piętra
Portyk
4 sypialnie
5 łazienek
Poddasze
Ogród

Forte dei Marmi: Piza km 45 - Florencja km 110 - Lucca km 40 - Altopascio km 55 - Versilia Golf Club km 6 - Termy i Spa termalne km 40 - lotnisko Piza km 42

Ref: 0627
cena: € 4.000.000

wille versilia

luksusowe domy morze
forte dei marmi

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Forte dei Marmi to ekskluzywna lokalizacja Toskanii, której nazwa wywodzi się od fortu i marmuru z Alp Apuańskich, który sprowadzono do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę morską. Z biegiem lat Forte dei Marmi zachwyciło rosnącą liczbę ludzi, w tym celebrytów, aktorów, potężnych przemysłowców, vip-ów, sportowców, którzy wybrali ten idealny teren na swój wypoczynek.
Zioelony obszar, gdzie luksusowe wille objęte są przez kwitnące zielone ogrody, zaledwie kilka kroków od pięknych plaż Versilii; miejsce elit gdzie możemy znaleźć luksusowe butiki, słynne dyskoteki i kluby: Forte dei Marmi jest to top dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Ostatnio wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi luksusowe rezydencje o ogromnej wartości i prestiżu, sprawiając, że ten obszar Toskanii "rozrósł się" o urok i popularność.