NOWOCZESNA, LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

57 zdjęć

Znajduje się kilka metrów od morza w świeżej, zielonej okolicy, ta nowoczesna luksusowa willa w Forte dei Marmi jest rezydencją o wyrafinowanym design i atrakcji, sprytnie zainspirowana stylem słynnego amerykańskiego architekta Franka Lloyda Wrighta.
Zbudowana w latach 50-tych, willa na sprzedaż ma powierzchnię 510 metrów kwadratowych i jest rozłożona na dwóch poziomach. Obecnie nieruchomość jest podzielona na trzy niezależne mieszkania, które z łatwością można przypisać do jednej jednostki z dwoma wejściami na prywatnych drogach i z dużym zadaszonym miejscem parkingowym.
Niedawny remont z pewnością dodał wielkiego uroku: rezydencja została urządzona ze smakiem najsłynniejszej włoskiej marki, której wyposażenie tworzy intymną atmosferę wnętrza i elegancji.
Nowoczesna, luksusowa willa na sprzedaż oferuje przestronne pomieszczenia, dbałość o szczegóły, gdzie jasny biały kolor jest dominujący i zestawiony z czarnymi i jasnymi odcieniami mebli i wykończeń.
Piękny taras wyposażony jest w relaksujący salon z eleganckimi kanapami, stołami i parasolami, oferuje możliwość jedzenia na zewnątrz. Wnętrze zaprasza do salonu z kominkiem, dużego salonu i jadalni, kuchni, ośmiu pokoi z łazienką. Spektakularne okna na parterze wzdłuż zewnętrznych ścian budynku nadają każdemu pomieszczeniu wspaniały widok na zewnątrz.
Obszar zewnętrzny luksusowej willi w Forte dei Marmi posiada piękny ogród i gęsty las sosnowy, w sumie 7000 metrów kwadratowych, które oferują prywatność, odpoczynek i relaks, a wszystko to zaledwie kilka kroków od słynnych fortemarmina i ulic pełnych sklepów.

informacje techniczne

Region: Toskania
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 510 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7000 mq

2 piętra
8 sypialni
10 łazienek
3 kuchnie
6 samochodów
Odkryty salon
Ogród i prywatny las sosnowy
5000 mq ziemi
Możliwość budowy basenu

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca km 40 - Piza km 45 - Florencja km 110 - Altopascio km 55 - Versilia Golf Club km 6 - Termy i Spa termale km 40 – lotnisko Piza km 42.

Ref: 0926
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa forte dei marmi

luksusowa willa versilia
luksusowa willa morze toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania – Forte dei Marmi. Zawdzięcza swoją nazwę od fortu w samym sercu miasta i od marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wniesione przez most, aby następnie podjąć drogę do morza. Na przestrzeni lat Forte dei Marmi zachwyciło coraz większą liczbę osób, a wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, potężnych przemysłowców, gwiazd, sportowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji. Tutaj luksusowe wille są często objęte kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilii; lokalizacja elity, gdzie znajdują się luksusowe butiki, słynne kluby i dyskoteki: Forte dei Marmi to tylko wierzchołek dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.