NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W CHIANTI

18 zdjęć
Zielone wzgórza regionu Chianti we Florencji, znajduje się tu na sprzedaż nieruchomość o wielkiej wartości, składająca się z kilku działek uprawianych jako winnice, gaje oliwne, pola i lasy, w sumie 23 hektarów. Nieruchomość jest pięknym domem w Toskanii, jest w wiejskim stylu i pochodzi z końca XVIII wieku. Przez lata od jego budowy, nieruchomość w Toskanii została poddana nie tylko pracom remontowym, ale także rozbudowie powodując wzrost powierzchni wewnętrznej, w sumie około 800 metrów kwadratowych, podzielonych między willę główną, dom wiejski z kilkoma budynkami gospodarczymi przeznaczonymi na działalność rolniczą, piwnicę i przechowywalnie wina.
Prestiżowe domostwo w Chianti jest rozłożone na trzech poziomach. Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka z pralnią, pokój uniwersalny, jadalnia i duży salon oświetlony przez duże okna z widokiem na ogród, z którego można podziwiać wspaniały widok na wzgórza Florencji. Środkowe piętro zajmuje salon z kominkiem i wyjściem na taras z meblami ogrodowymi, gdzie można spędzić przyjemny wieczór na zewnątrz. Z tego samego piętra można osiągnąć górny poziom, który zajmuje część sypialna składająca się z łazienki i czterech sypialni, dwóch z prywatną łazienką i dwie z małym pokojem z umywalką. Dwie z czterech sypialni mają również dostęp do dużego tarasu o 40 metrach kwadratowych.
Struktura na sprzedaż, w typowo toskańskim stylu rustykalnym, posiada osobne wejście zakryte małą loggią, posiada dużą kuchnię, dwie sypialnie, łazienkę oraz schowek na akcesoria.
Został zaakceptowany projekt renowacji, który obejmuje budowę trzeciej jednostki.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Domostwo na sprzedaż – Domostwa Florencja
Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 23 ha

Główne domostwo: 250 mq
Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Nieruchomość wiejska: 100 mq

Sypialnia: 2
Łazienka: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Działki: 23 ha

Toskania - Florencja – Chianti: Florencja 24 km - Lucca 80 km - Piza 63 km - Siena 43 km - Park Narodowy Casentibo 41 km - Montelupo Golf Club 7 km – kąpieliska termalneCasciana 22 km - lotnisko Florencja 27 km – zjazd z autostrady: A1 Scandicci 18 km .

Ref: 0307
cena: Do 2,5mil

firma winiarska

nieruchomość rolna
domostwa i rustyki na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania, Florencja: znajdujący się we wschodniej części Valsdelsa, Montespertoli położony jest na wzgórzu oddzielającym dolinę rzeki Pesa od rzeki Elsa i otoczony jest krajobrazem, który w wyobraźni i na pocztówkach jest tym, który reprezentuje typową Toskanię: zielone wzgórza pokryte winnicami i gajami oliwnymi, rzędami cyprysów i białymi drogami.
Chociaż wydaje się, że teren był zamieszkany od czasów Etrusków, a następnie przez rzymian, znajdziemy więcej aktualności z XII wieku, w okresie, w którym historia Montespertoli jest powiązana z Florencją i obecnością Via Volterra, drogi że przechodzącej przez terytorium Montespertoli i łączącej Via Francigena niedaleko Certaldo, utrzymując go w kontakcie z głównymi miastami w Toskanii (Florencja, Siena, Volterra i Pisa), pozytywnie wpływających na rozwój gospodarczy, jak wykazuje ważny, cotygodniowy rynek odbywający się w pobliżu pobliskiego kościoła San Pietro. Od zawsze, strategiczne położenie Monterspertoli zostało wykorzystywane przez wielką szlachtę i arystokratyczne rodziny toskańskie, takich jak: Guicciardini, Frescolbadi, Acciaiuoli, Rucellai, Strozzi, Barbadori, którzy zbudowali tutaj imponujące i eleganckie rezydencje i prestżowe zamki, które nadal wzbogacają wspaniały krajobraz wsi Montespertoli. W kontekście terytorialnym Chianti w Toskanii, Montespertoli jest jednym z niekwestionowanych stolic Włoch i Europy wina i oleju, nie przez przypadek jest nazywana „Miastem wina” i „Miastem oleju” Toskanii.
Ale to jest również znany z trufli, razem Montaione jest członkiem stowarzyszenia Miasta Trufli. Montespertoli, Toskania, jest znane i sławne na świecie dzięki winu, które jest to produkowane, dzisiaj wzmocnione przez liczne imprezy, które odbywają się tam co roku i przyciągają tysiące turystów z całego świata, znajduje się na liście „Montespertoli Szlak Wina” i „Szlak Wina z Colli Fiorentini”.