NIERUCHOMOŚĆ NA SPREZDAŻ

1 zdjęć
W jednym z najsłynniejszych kurortów narciarskich we Włoszech, kilka kroków od centrum Cortina d'Ampezzo, są na sprzedaż nowe i ekskluzywne apartamenty, położone w dwóch typowych górskich luksusowych domach w sercu Dolomitów. Nieruchomości na sprzedaż w Cortina mają różne rozmiary, od 100 metrów kwadratowych, i zostały zaprojektowane zgodnie z naturalnym krajobrazem i w tradycyjnym stylu lokalnym. Domy mają strategiczne i doskonałe położenie, oferują nie tylko wspaniały widok na dolinę Cortiny, ale są również bardzo blisko stoków narciarskich.
Jest 6 luksusowych nieruchomości na sprzedaż, położonych w dwóch willach, które są częścią kompleksu mieszkalnego, który znajduje się w ustronnym, cichym i atrakcyjnym miejscu, zwłaszcza w odniesieniu do światła, są oświetlone przez słońce w godzinach popołudniowych.
Jeden z apartamentów mieści się na pierwszym piętrze domu, podczas gdy pozostałe pięć apartamentów znajduje się w innym luksusowym domu na sprzedaż w Cortina. Na szczególną uwagę zasługuje strych na najwyższym piętrze, serwowany przez windę, która ma charakterystyczne, odsłonięte drewno i jest uzupełniony o kolejne 100 metrów kwadratowych znajdujących się w piwnicy. Na tym samym poziomie ekskluzywnej, prestiżowej nieruchomości na sprzedaż w Dolomitach są też potencjalnie pokoje mieszkalne, które są dostarczane z apartamentów na sprzedaż na parterze.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Cortina d'Ampezzo
Lokalizacja: Cortina d'Ampezzo

Typologia: Luksusowe domy – sprzedaż domów Cortina d’Ampezzo
Willa 1:
Apartament A na pierwszym piętrze: 135 mq

Willa 2:
Apartament B na parterze: 162 mq
Apartament C na parterze: 165 mq
Apartament D na pierwszym piętrze: 132 mq
Apartament E na pierwszym piętrze: 135 mq
Apartament F strych: 212 mq

Veneto - Cortina d'Ampezzo: Belluno km 61 km - Cortina Golf Club Miramonti 1km - Termy Dolomitów 24 km - lotnisko Belluno 40 km - zjazd z autostrady: Wenecja 52 km.

Ref: 2283C
cena: Do 2,5mil

prestiżowy apartament

luksusowa rezydencja
wille na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Cortina d'Ampezzo

Veneto - Cortina d'Ampezzo: Ekskluzywna lokalizacja, dom do wspaniałych luksusowych nieruchomości, Cortina ma starożytne pochodzenie. Trudno powiedzieć na pewno, która obecność człowieka osiedliła się tam pierwsza, w tym regionie Dolomitów, jednakże istnieją dokumenty, datowane na 1156 r., które świadczą o zakupie przez braci Jana i Paganello działki na terytorium ówczesnej Ampezzo Cadore; w rzeczywistości jednak, wydaje się, że teren był już zamieszkany przez ponad dziesięć tysięcy lat przez plemienia pochodzenia paleoveneta w pierwszym wieku przed naszą erą przez Rzymian.
Doliny w Dolomitach, Cortina, wykazuje być obiektem pragnień rzymskich i to pozwala nam zrozumieć, dlaczego nawet dzisiaj na tych terenach po tzw. „ladino” jest wynikiem zjednoczenia różnych dialektów języka mówionego przez ludzi szukających schronienia w dolinach Alp Orientalnych. Upadek Imperium Rzymskiego miało niewiele informacji na temat historii Cortina d 'Ampezzo, która w związku z tym miała marginalną rolę w historii; w tym okresie została zaatakowana przez Longobardów i Franków dowodzonych przez Karola Wielkiego.
Około XV wieku rozpoczęła się era panowania weneckiego, w której Cortina d'Ampezzo była ściśle związana z Wenecją z powodu handlu towarów konsumpcyjnych; pierwszy ważny rozwój miasta Cortina jest związany z otwarciem drogi międzynarodowej Alemagna i pierwszych hoteli około XIX wieku, a w XX wieku, międzystrefowych dwóch wojen światowych, zostały zbudowane pierwsze kolejki linowe. Czynniki te, doprowadziły do gwałtownego wzrostu populacji w miejscowości Cortina i rozwoju turystyki zimowej w Cortina d'Ampezzo, zorganizowano Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1956 roku w celu zwiększenia jego sławy; w wyniku tego w Cortina zaobserwowano również wzrost liczby luksusowych nieruchomości znajdujących się w jej granicach.