NA SPRZEDAŻ PRESTIŻOWA WILLA W COMO

26 zdjęć
Wydaje się, że wyszła prosto z bajki, ta prestiżowa willa w Como, wybudowany w końcu XIX wieku w pięknym i przyjemnym otoczeniu wzgórz, w dominującej pozycji w Como.
Dysponująca językiem artystycznym wyraźnie zainspirowanym budową nordycką, luksusowy dom na sprzedaż we Włoszech, położony 30 km od Mediolanu ma bardzo unikalny profil architektoniczny posiadające cztery piętra. Wykończenia zastosowane  podczas renowacji i budowa struktur mają wielką wartość, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak cenny parkiet, terakota lombardzka umiejętnie przywrócony do swojej dawnej świetności i różne odmiany marmuru. Niektóre ściany wnętrza domu posiadaą cenne freski, w wielu pokojach można zobaczyć urocze kominki z epoki o silnym efekcie wizualnym.
Osobne wejście do willi składa się z salonu z kilkoma biurami na piętrze poniżej, które mogą być łatwo zamienione na trzy mieszkania. Jest to również miejsce zamieszkania dla dozorców, w sumie 400 metrów kwadratowych.
Budynki otoczone są dziesięcioma akrami parku, w którym są nadal widoczne struktury zewnętrzne pochodzące z czasów budowy. Z okien willi w Como na sprzedaż można podziwiać wspaniały widok na pagórkowaty krajobraz, zdominowany przez klony, jesiony, sosny, kasztanowce i dęby. Teren jest całkowicie otoczony lasem, idealnie komponuje się z cechami strukturalnymi mieszkania.
informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Como
Lokalizacja: 30 km od Mediolanu

Typologia: willa w Como – wille w Mediolanie
Główna, prestiżowa willa: 600 mq
Luksusowy dom: 400 mq
Park: 10 ha

Wieżyczka
Miejsce na kort tenisowy
Przestrzeń / miejsce na ogród z ogrodzeniem
Szopa

Lombardia - Como - Mediolan: Como 7 km - Lecco 30 km - Mediolan 56 km - Varese 34 km - Lugano 38 km - Monticello Golf Club 18 km - Spa 13 km – lotnisko Malpensa 65 km - zjazd z autostrady: zjazd Como Sud 12 km.

Ref: 0452
cena: € 3.500.000

sprzeda się willę jezioro como

luksusowy dom mediolan
w wlli mediolan

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Como

Lombardia - Como - Mediolan: wspaniała luksusowa willa na sprzedaż znajduje się 30 km od Mediolanu w wiosce zwanej „Balcone sulle Alpi”. Ośrodek, położony w Alpach Lombardii, charakteryzuje się obecnością wielu luksusowych, zabytkowych willi w stylu secesyjnym i eklektycznym.
Terytorium, w którym powstała luksusowa willa na sprzedaż to głównie lasy. Pomimo obecności licznych źródeł, strumienie są praktycznie nieobecne lub niewidoczne, w dużym stopniu nie posiadają one wód nawet w czasie deszczu. Klimat górski, chłodny i wietrzny w lecie, przyciąga wielu turystów w poszukiwaniu ulgi z bardzo gorącym mieście.
Historycznie, znaleziska, które zostały odkryte, świadczą o obecności osad plemion celtyckich już od VI wieku p.n.e. Po długim okresie spędzonym w jurysdykcji Rzymu, małej miejscowości 30 km od Mediolanu, gdzie znajdujemy luksusową willę na sprzedaż nie udaje się uzyskać pewnej swobody w budynku klasztoru, w połowie XIV wieku, pozwolono mu zostać skonfigurowanym jako miejsce odosobnienia religijnego, wykorzystując trudności w dostępie do kraju. W pierwszej połowie XIX wieku, dzięki budowie ścieżki, można było łatwo podłączyć się do Como. Na przełomie XIX i XX wieku, miasto w pobliżu Mediolanu zostało przekształcone z małej wioski w środku burżuazji Mediolanu, osiągając tym samym swój szczyt dzięki turystyce.