Luksusuowa willa z basenem na sprzedaż na wzgórzach Florencji

full screen
67 zdjęć

W prowincji Florencji, na wzgórzach i w bardzo prywatnej pozycji jest na sprzedaż elegancki, luksusowy dom z basenem infinity.
Willa w Toskanii ma elegancki i wyraźny aspekt z białą fasadą skierowaną na duży basen, ma powierzchnię około 600 metrów kwadratowych, które mogą zostać zwiększone do 70 metrów kwadratowych.
Wnętrza oferują cztery sypialnie i sześć łazienek oraz są wzbogacone o kilka plusów takich jak, siłownia z sauną, basen z podgrzewaną wodą, pralnia, oddzielne mieszkanie dla pracowników serwisu.
Wśród wielu unikalnych mebli, wybranych z wielką starannością w celu stworzenia wysoce spersonalizowanych pomieszczeń o dużym efekcie, znajdziemy dwa przeszklone kominki, duże okrągłe łóżko, rzadkie sofy i fotele, półki i stoły z wypracowanego drewna, drewniane kratownice i widoczne belki sufitowe.
Około 3,5 ha gruntów należących do nieruchomości otaczają ten piękny wymarzony dom i posiadają 200 drzew oliwnych. Teren na zewnątrz, oprócz dużego basenu infinity z wyposażonym w fotele, sofy i pokrycia żeglowe tarasem słonecznym posiada stajnie dla koni ze szkołą jazdy z ośmioma boxami dla koni i wybiegiem, garaż, który może pomieścić do czterech samochodów i wreszcie, duży trawnik, gdzie można lądować helikopterem.
Komfort, design, luksus, prywatność i komfort to główne cechy tej pięknej willi na sprzedaż we Florencji, idealnej, aby cieszyć się krajobrazem Toskanii w prywatności i komforcie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Florencja

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3,5 ha

4 sypialnie
6 łazienek
Siłownia
Sauna
Kryty basen
Odkryty basen infinity
Solarium
Meble designerskie
Pralnia
Piwnica
Mieszkanie dla pracowników
200 drzew oliwnych
Stajnie: 8 boxów
Padok
Garaż
Możliwości lądowania helikoptera

Florencja 35 km - San Gimignano 20 km - Volterra 45 km - Siena 45 km - Castiglioncello 115 km - Livorno 95 km - Viareggio 115 km

Ref: 1221
cena: € 3.900.000

chianti

wille toskania
florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Lokalizacja toskańska par excellence, znana na całym świecie z piękna krajobrazu i doskonałości jedzenia i wina, Chianti, obszar znany jest również z obecności luksusowych willi i zamków rozrzuconych w górach.
Istnieje wiele gmin, które znajdują się na tym obszarze, urokowe małe wioski o bogatej historii. Nie brakuje tu zabytkowych willi i historycznych rezydencji, zamków, ekskluzywnych rezydencji i luksusowych nieruchomości, które wzbogacają te zachwycające widoki.
Między prowincją Florencji i Sieny, górzyste terytorium Chianti obejmuje duży obszar geograficzny, specyficzny, coraz bardziej poszukiwany i pożądany, zarówno w kraju jak i za granicą. Jeśli chodzi o część florenckiej Chianti, zasługują na szczególną uwagę gminy Greve w Chianti, Fiesole, Bagno w Ripoli, Pontassieve, Impruneta, Lastra w Signa, Montespertoli, Certaldo, San Casciano i Montelupo Fiorentino.