Luksusowy relais w Siena

full screen
42 zdjęć
Wybudowana pod koniec XVI wieku, elegancka luksusowa willa na sprzedaży znajduje się kilka kilometrów od Sieny, zanurzona w zielonych wzgórzach Toskanii, w miejscowości znanej z produkcji wina.
Używana od wieków jako wiejski dom rodziny szlacheckiej, została odnowiona i przekształcona w 2000 roku w luksusowy relais. Przez proces renowacji zostały starannie odrestaurowane i przywrócone oryginalne cechy nieruchomości, takie jak meble, materiały i wykończenia, w celu umożliwienia gościom korzystania z uroków minionych wieków.
Ten luksusowy relais ma powierzchnię około 900 metrów kwadratowych, w tym w sumie dwanaście pokoi i siedemnaście łazienek rozproszonych pomiędzy główną willą i domkiem, gdzie mamy również salon.
Następnie znajdujemy dużą jadalnię, salon z kominkiem i recepcję.
Wyposażona piwnica do starzenia wina zajmuje 150 metrów kwadratowych.
Piękny ogród otacza tę wymarzoną willę w Toskanii, w otoczeniu drzew oliwnych i kwiatów, które prowadzą do pięknego basenu infinity z trawertynu, który oferuje wspaniały widok na krajobraz Toskanii. Następnie znajdziemy część ogrodu włoskiego z elegancką fontanną z marmuru trawertynu, place białych i czerwonych róż i inne małe ogrody z esencjami i ziółami wokół całego majątku, gdzie można zjeść śniadanie lub obiad na zewnątrz.
informacje techniczne
Region: Toskania
Województwo: Siena

Typologia: epokowa willa - luksusowy relais

Powierzchnia wewnętrzna: 900 mq
Powierzchnia zewnętrzna: -

12 sypialni
17 łazienek
Domek
Restauracja
Pokój dzienny z kominkiem
Recepcja
Piwnica: 150 mq
Basen infinity
Ogród włoski

Toskania - Siena. Siena 40 km - Chianciano Terme 15 km - Volterra 110 km - Lucca 180 km - Florencja 110 km
Ref: 0978
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille siena

wille w toskanii
luksusowy relais

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych i znanych w regionie. Słynna ze swojej bogatej kultury, sztuki, dziedzictwa i historii krajobrazu, Siena jest również znana ze słynnego Palio prowadzonego na Placu del Campo.
Zabytkowe centrum Sieny w 1995 roku zostało wpisane przez UNESCO na listę światowego dziedzictwa.
Istnieje wiele religijnych i cywilnych budynków o ogromnym znaczeniu. Wymieńmy tylko kilka z nich: Katedra, Kościół św. Dominika, Bazylika dell’Osservanza, Pałac Bargagli, Pałac Bichi Ruspoli, Pałac Bisdomini i wiele innych.
Istnieje wiele luksusowych willi i historycznych posadłości na terytorium Sieny, w centrum miasta, w okolicznych wioskach Chianti: są to idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, idealne dla tych, którzy cenią sobie piękno i luksus bez utraty spokoju, który może być odczuwany na tych ziemiach.