LUKSUSOWY PAŁAC NA SPRZEDAŻ W MARCHE

71 zdjęć

W prowincji Ascoli Piceno, Marche, jest na sprzedaż dawny pałac o ponadczasowym uroku.
Ten wyjątkowy obiekt, usytuowany w centrum typowego miasteczka położonego na wzgórzach, ma powierzchnię 2000 metrów kwadratowych i posiada piękny ogród oraz dwa całkowicie odnowione baseny  z tarasami z widokiem na okolicę.
Nieruchomość jest obecnie luksusowym resortem z salonami, salamibankietowymi, meblami i antycznymi obrazami i restauracją, która może pomieścić do 70 osób.
Budynek ma 32 sypialnie, 16 łazienek i kilka salonów i panoramicznych tarasów, jest obecnie podzielony tak, że ci, którzy tu nocują, mogą cieszyć się dużą prywatnością.
Wnętrza są spektakularne: znajdziemy perskie dywany, inkrustowane stoły z XVIII wieku, freski na sufitach, sofy i fotele z XVI wieku, cenne pianino, kolumny, podłogi z terakoty, rzeźby, ozdobne stoły do czytania, weneckie tynki, jakościowe tkaniny, marmurowe wykończenia, piękne lustra, kryształowe żyrandole.
Unikalna lokalizacja tej luksusowej nieruchomości na sprzedaż w Marche, na szczycie wzgórza z widokiem na morze 360 °, na góry i pola, jest z pewnością godną uwagi; miasto, mimo że zachowało średniowieczny oryginał, posiada wszystkie usługi i udogodnienia nowoczesnego miasta, a także fascynujące ścieżki dla miłośników spacerów.

informacje techniczne

Region: Marche
Województwo: Ascoli Piceno

Typologia: zabytkowy budynek - budynek turystyczno-goszczący

Powierzchnia wewnętrzna: 2000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: -

32 sypialnie
16 łazienek
Salony z eleganckimi meblami
Panoramiczne tarasy
2 baseny
Jacuzzi
Sauna
Prywatny ogród

Marche - Ascoli Piceno: morze 15 km - Porto S. Giorgio 40 km - Ancona 84 km - Perugia 100 km - Rzym 200 km

Ref: 1009
cena: Od 2,5mil do 5mil

historyczny pałac

willa marche
luksusowy hotel

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Ascoli Piceno

Le Marche jest włoskim regionem z największą liczbą nagród za jakość swoich plaż i wód, które są utrzymywane i obsługiwane zgodnie z bardzo surowymi kryteriami.
Porto San Giorgio, słynne nadmorskie miasto, które było niegdyś portem miasta Fermo, jest teraz przyjemnym ośrodekiem znanym z małego portu, który zawdzięcza część swojego uroku licznym przykładom architektury secesyjnej, zgodnym z modą nadmorskich włoskich lokalizacji.
Prowincja Ascoli, o wielkiej kulturze żywności i wina, skąpana jest w wschodzie Morza Adriatyckiego i ma zróżnicowany krajobraz, który rozpoczyna się od długiego wybrzeża piaszczystych plaż, zwanych Riviera delle Palme, do parków narodowych gór Gran Sasso, Monti Gemelli, Monti Sibillini, Monti della Langa, o zapierających dech w piersiach pięknie.
Wybrzeże, niskie i pokryte drobnym piaskiem, ma szerokie plaże wyposażone w różnego rodzaju sprzęt sportowy i zakwaterowania.
Liczne, na wybrzeżu oraz w głębi lądu, luksusowe nieruchomości, od willi do majestatycznych pałaców o wciąż nienaruszonym uroku.