Luksusowy hotel nad morzem w Capri

full screen
53 zdjęć

Na pięknej wyspie Capri, w wyjątkowych malowniczej okolicy z widokiem na morze jest na sprzedaż ten elegancki, luksusowy hotel.
Nieruchomość znajduje się w południowej części wyspy, w odległości krótkiego spaceru od słynnego placu Piazzetta i słynnej ulicy handlowej, która jest domem dla najbardziej znanych luksusowych marek.
Wejście wita nas wspaniałym ogrodem, panoramicznym basenem z tarasem do opalania, toalety i pomieszczenia techniczne, w pełni wyposażone do przyjemnego pobytu na świeżym powietrzu w ciepłe dni.
Na parterze jest siedem sypialni dwuosobowych i dwie pojedyncze, wszystkie doskonale oświetlone i gustownie urządzone w stylu Capri, pralnia i inne pomieszczenia użytkowe.
Na pierwszym piętrze mieści się przestronny hol, bar, kuchnia i sala śniadaniowa z pięknym tarasem, a także sześć pokoi dwuosobowych. W skład nieruchomości wchodzi pensjonat z dwoma sypialniami.
W sumie obiekt ma powierzchnię wewnętrzną wynoszącą około 770 metrów kwadratowych, a także 760 metrów kwadratowych basenu, tarasów i terenów przyległych.
Obiekt nie wymaga jakiejkolwiek interwencji systemów, wszystkie są nowe lub niedawno zamontowane, tak jak i meble, podłogi, sufity i eleganckie wykończenia.
Ten luksusowy hotel na sprzedaż może być, w razie potrzeby, przebudowany w dużą, luksusową willę idealną na ekskluzywne wakacje, daje również możliwość korzystania z tej wspaniałej wyspy, jej klimatu i jej niesamowitych krajobrazów przez cały rok.

informacje techniczne

Region: Kampania
Lokalizacja: Capri

Typologia: luksusowy hotel

Powierzchnia wewnętrzna: 770 mq
 Powierzchnia zewnętrzna: 760 mq

17 sypialni
Ogród
Basen
Solarium
Panoramiczny taras
Sala śniadaniowa z tarasem
Dependance

Capri: Neapol 45 minut - Sorrento 40 minut - Positano 40 minut - Ischia 20 minut  - kąpieliska termalne 1,5 km - zatoka Golfu Neapolu 25 km - Port w Marina Grande 2 km - lotnisko Neapol: prom z Marina Grande 1 h

Ref: 0897
cena: € 14.000.000

wille capri

hotel na sprzedaż
capri

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Capri

Wspaniałe Capri, gdzie znajduje się ten hotel na sprzedaż z widokiem na klify, jest wyspą w Zatoce Neapolitańskiej i jest jednym z najbardziej malowniczych i ukochanych miejsc Włoch. Usytuowany naprzeciwko półwyspu Sorrento, jego sława i piękno są znane od czasów starożytnych, jak w Eneidzie Wergiliusza, który przywiązał ją do mitów Ulissesa i Syren. Nawet dziś, wyspa przyciąga wielu turystów każdego roku, zauroczonych jej niezwykłą urodą.
Wybrzeże, dom luksusowych willi i prestiżowych hoteli, jest pięknym miejscem z wieloma jaskiniami, zatoczkami i stromymi klifami. Jaskinie, ukryte pod klifami, były używane w czasach rzymskich gdzie budowano wystawne wille w Imperium. Najbardziej znaną jest Błękitna Grota, gdzie magiczne efekty świetlne zostały opisane przez wielu pisarzy i poetów. Charakterystyczne w Capri są klify, skaliste wysepki w pobliżu brzegu, tworzące spektakularny efekt wizualny i krajobrazowy.