Luksusowy hotel na sprzedaż w Livorno

39 zdjęć

W Livorno, znanym nadmorskim miasteczku w Toskanii, jest na sprzedaż luksusowy hotel.
Budynek został zbudowany nad morzem i posiada prywatną plażę zawierającą zarówno piasek jak i kamienie. Lokalizacja blisko brzegu daje pokojom i apartamentom hotelu niepowtarzalny widok, niczym z dziobu statku, który płynie po na morzu Toskanii i pozwala cieszyć się wspaniałymi zachodami słońca, dzięki balkonom i panoramicznym tarasom.
62 pokoje są elegancko urządzone i wyposażone we wszystkie usługi i udogodnienia potrzebne do relaksującego i przyjemnego pobytu, takie jak duże prysznice z hydromasażem.
Suite to prawdziwe apartamenty, z dużym tarasem skąd można cieszyć się słońcem i morzem w perfekcyjnej prywatności.
Z dużymi pokojami i tarasem z widokiem na morze, restauracja luksusowego hotelu gwarantuje eleganckie i relaksujące środowisko, gdzie dominują delikatne kolory i ciepłe światło typowe dla nadmorskich kurortów.
Obszar konferencyjny hotelu na sprzedaż posiada trzy sale, w sumie ponad 270 metrów kwadratowych, wszystkie z naturalnym światłem i urządzeniami niezbędnmi do prowadzenia spotkań, mogą one pomieścić do 200 osób.
Prywatna plaża jest dostępna bezpośrednio i wygodnie dzięki windzie. Tutaj, dostęp do morza jest chroniony falochronem rafy, który oferuje również możliwość nurkowania.
Ten hotel na sprzedaż w Livorno charakteryzuje naprawdę niesamowite miejsce i nienaganna obsługa, dzięki którym niemożliwym staje się zapomnienie o zapierających dech w piersiach widokach.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno

Typologia: hotel – ośrodek turystyczno - mieszkalna

62 pokoje
Suite z widokiem na morze
Restauracja
Centrum kongresowe
Prywatna plaża
Wewnętrzny parking
Centrum nurkowe

Toskania - Livorno. Piza 25 km - lotnisko Galileo Galilei Piza 20 km - Forte dei Marmi 50 km - Castiglioncello 15 km - Florencja 90 km - Siena 140 km.

Ref: 0955
cena: Ponad 10mil

luksusowy hotel

hotel na sprzedaż
toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Docierane przez morze, przez kanały Medicei wnikające głęboko w zabytkowe dzielnice miasta, Livorno, siedziba tego luksusowego hotelu na sprzedaż, ma urok ziem Toskanii rozpostartej w średniowieczu. Tutaj, w 1800 roku, zostały zbudowane pierwsze kąpieliska w Europie, wraz z samą ideą wakacji nad morzem.
Livorno ma piękny deptak ciągnący się wzdłuż morza bogaty w zieleń, który biegnie między palmami i tamaryszkiem wzdłuż klifów, piaszczystych plaż i skał wyrzeźbionych przez wiatr i fale. Wzdłuż alei miasta w Toskanii znajdują się budynki z widokiem na plaże, tu i tam małe lasy sosnowe, w których gromadzone są rozłożone w czasie wystawy malarstwa, wille w stylu secesyjnym, prestiżowe wille, porty i przystanie i zielony hipodrom Caprilli.
Z Terrazza Mascagni otwiera się piękny widok na Capraia i Gorgona, wyspy archipelagu Toskanii i Korsyki. Panoramiczna ulica, która ciągnie się aż do Quercianella, Castiglioncello wzdłuż klifów i błękitnego morza, raju dla wędkarzy i płetwonurków.