LUKSUSOWY HOTEL NA SPRZEDAŻ W CASTIGLIONCELLO

46 zdjęć

Castiglioncello, słynna '”Perła Morza Tyrreńskiego”, jest tu na sprzedaż piękny, luksusowy hotel położony w sosnowym lesie, w odległości zaledwie kilku metrów od morza.
Struktura, pięknie odrestaurowana i całkowicie odnowiona w 2004 roku, ma powierzchnię 1.754 metrów kwadratowych rozłożonych na pięć pięter, w której znajduje się restauracja, kryty basen i solarium.
W sumie posiada 20 dwuosobowych pokoi, z możliwością dodania do czterech łóżek każdy; każdy pokój ma własną łazienkę i balkon z widokiem na uroczy ogród, który cieszy się wyjątkową prywatnością. Dostępne są cztery piękne suite posiadające wyszukane meble.
Ta luksusowa nieruchomość posiada swój mocny punkt w centrum odnowy biologicznej: w zimie, podgrzewany basen pozwala zrelaksować się w spokoju w kąpieli poza sezonem. Wiele znanych osobistości ze świata filmu i telewizji byli tu gośćmi.
Oprócz udogodnień oferowanych przez hotel w Castiglioncello, w pobliżu nie brakuje rewelacyjnych miejsc do odwiedzenia, ciekawe dla turystów i nie tylko, będąc położonym w niewielkiej odległości od głównego miasta kultury i sztuki Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno
Miasto: Castiglioncello

Powierzchnia wewnętrzna: 1.754 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1000 mq

Piwnica: 606 mq
Parter: 470 mq
Pierwsze piętro: 298 mq
Drugie piętro: 298 mq
Trzecie piętro: 82 mq

Dziedziniec zewnętrzny: 1.056 mq
20 pokoi z łazienkami
4 suite
Parking: 23 miejsca parkingowe
Gabinet masażu
Pokój relaksacyjny

Lotnisko Piza 40 km – autostrada 5 km – Port Livorno 22 km – Port turystyczny 2 km – Stacja kolejowa 300 m – Tenis 500 m – Golf 35 km – Termy 50 km

Ref: 1030
cena: € 8.000.000

luksusowy hotel

wille nad morzem
luksusowa willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Toskania – Castiglioncello: Castiglioncello, popularne miejsce na wybrzeżu Toskanii, część szerszego terytorium tzw. Wybrzeża Etrusków, które jest domem dla pięknych i luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości. Urwiska z widokiem na morze, zatoki i zatoczki, piękne plaże i krystalicznie czysta woda sprawiły, że to luksusowe miejsce jest znane na poziomie międzynarodowym.
Dom pisarzy, malarzy, poetów, artystów, którzy znaleźli inspirację, teraz jest miejscem poszukiwanym przez artystów, celebrytów, przemysłowców i wybitnych osobistości ekonomii, finansów i kultury.
Dzięki znamienitym gościom, w ciągu roku Castiglioncello doświadczyło gwałtownego wzrostu luksusowych i prestiżowych willi, odpowiednie, aby pomieścić każdego, kto chce posiadać unikalną nieruchomość w typowo toskańskim miejscu, wielkiej klasy i elegancji, w otoczeniu przyrody.