Luksusowy dom zanurzony w zieleni Lucca

full screen
47 zdjęć

Zanurzony w zieleni, na obrzeżach miasta Lucca, jest na sprzedaż luksusowy dom z parkiem i gajem oliwnym.
Willa w Lucca jest dostępna przez piękny podjazd od bramy wejściowej wzdłuż ogrodu z żywopłotami, kwitnącymi krzewami i wysokimi drzewami, które otaczają nieruchomość, zapewniając jej wielką prywatność.
Luksusowy dom w Toskanii wita nas dużym gankiem z kolumnami z cegły, miejsce idealne na ciepłe miesiące, łatwo wykorzystane na obiady i kolacje na świeżym powietrzu lub po prostu na odpoczynek.
Nieruchomość ma dwa piętra o łącznej powierzchni 500 metrów kwadratowych i jest zakończona garażem na dwóch piętrach o powierzchni 55 metrów kwadratowych każdy, może pomieścić do trzech samochodów i podziemną, bardzo chłodną piwnicą o 65 metrach kwadratowych.
Znajdziemy tu stonowane i eleganckie cechy wszystkich pokoi tego domu, którego wnętrze jest pięknie zadbane zarówno w wystroju jak i wykończeniach, występują tu cenne kominki, drewniane belki i prestiżowe podłogi. Cztery przestronne sypialnie, dobrze oświetlone oferując wspaniały widok, który gubi się w otaczającej zieleni.
Otoczona parkiem o 5.000 metrów kwadratowych doskonale utrzymanym i obsadzonym, nieruchomość wchodzi również w część pozostałej ziemi o około 25.000 metrów kwadratowych gaju oliwnego i trawnika.
Kto chcą wymarzony dom w pobliżu Lucca, wspaniałej Toskanii, znajdzie tu, w otoczeniu przyrody, luksus, spokój i prywatność.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Powierzchnia wewnętrzna: 675 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 30.000 mq

Główna willa: 500 mq
4 sypialnie
3 łazienki
Garaż: 110 mq
Piwnica: 65 mq
Ogrodzony park: 5.000 mq
Teren: 25.000 mq


Toskania - Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 3,5 km - Forte dei Marmi 37 km - Golf club 5 km - kąpieliska termalne 18 km - zjazdy narciarskie 48 km - lotnisko Piza 12 km - autostrada: 15 km

Ref: 1174
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille lucca

luksusowe domy toskania
lionard luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ta przepiękna, luksusowa willa znajduje się w Toskanii, w Lucca, mieście wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś w Ligurii według niektórych historyków, jej pochodzenie jest etruskie według innych ekspertów. Lucca jest pełna luksusowych nieruchomości i obiektów o dużym historycznym i architektonicznym prestiżu, nadal utrzymuje wiele cech typowych dla dawnych czasów, takich jak: amfiteatr, forum i romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, potem przez Bizancjum, Lucca stała się najważniejszą stolicą królestwa Longobardii. Z biegiem lat, podlegała różnym władzom, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o wielkim znaczeniu i wielkości, która jest dzisiaj nadal widoczna, co daje jej przywileje nie tylko dla turyzmu, ale także na zakup domu marzeń.