Luksusowy dom z parkiem na sprzedaż

full screen
39 zdjęć

W Rzymie, w prywatnej dzielnicy rezydencjalnej, w pięknym parku, jest na sprzedaż ta wyjątkowa i elegancka, luksusowa willa.
Zbudowana w 1971 roku nieruchomość o powierzchni 1.500 metrów kwadratowych rozdzielona na czterech poziomach, fachowo zorganizowanych i rozmieszczonych w celu zintegrowania się harmonijnie z otoczeniem i naturą oraz ochroną budynku. W rzeczywistości nasyp obejmuje nieruchomość, która jest doskonale sejsmiczna i odizolowana.
Duże tarasy otaczają luksusowy dom i oferują wspaniałe widoki na zieloną okolicę i dolinę, która rozpoczyna się około trzydziestu metrów poniżej.
Willa posiada specjalną krętą strukturę i a wszystkie sypialnie posiadają okrągły obwód.
Na parterze znajduje się przestronny salon z marmuru który prowadzi do dużego okrągłego tarasu. Salon prowadzi następnie do trzech sypialni z dwoma łazienkami, wszystkie okrągłe i przestronne z dostępem do tarasu jadalni, która obejmuje kuchnię, jadalnię oraz dodatkową łazienkę. W jadalni znajduje się drugie wejście, które prowadzi do niższych pięter.
Na pierwszym piętrze willi w Rzymie znajduje się panoramiczny salon z widokiem na nieruchomość i na wejście do majątku, biuro z widokiem na kolejny duży taras dostępny z innego pokoju wraz z łazienką kończy piętro.
Piętro poniżej składa się z salonu z kominkiem, który jest w sąsiedztwie korytarza, który daje dostęp do trzech sypialni i łazienki, to bardzo duży salon z sąsiednim krytym basenem i wyposażoną dyskoteką. Plan kończy duża łazienka oraz taras, który prowadzi bezpośrednio do podniesionego ogrodu.
Wreszcie, niższy poziom składa się z dużego garażu, dwóch pokoi i łazienki, z których można dotrzeć do apartamentu na piętrze z osobnym wejściem z salonu, kuchnią, 3 sypialniami i łazienką.
Park o 5.000 metrów kwadratowych może być rozbudowany do wielkości 17.000 metrów kwadratowych, obejmując część doliny poniżej: tu znajdują się piękne zielone tereny, cenne drzewa, drzewa owocowe, rośliny ozdobne i miejsce do lądowania dla helikopterów.
Kilka minut od centrum miasta, obszar ten jest łatwo dostępny a wymarzony dom oferuje zarówno prywatność i spokój.

informacje techniczne

Region: Lazio
Województwo: Rzym

Typologi Ref: 0934
cena: Od 5mil do 10mil

wille w rzymie

rzym
luksusowe domy we włoszech

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii, pierwsza metropolia ludzkości, serce starożytnej cywilizacji, stolica Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym, posiadają dwie charakterystyczne cechy, zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są niezliczone, wśród nich należy wymienić Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, Kapitol, różne zabytkowe pałace, piękne fontanny, sugestywne place, historyczne arki, średniowieczne mosty i wiele innych.
Wiele jest ekskluzywnych obszarów vip na terenie Rzymu: tutaj znajduje się wiele wspaniałych luksusowych willi, eleganckich prestiżowych apartamentów, pięknych budynków o dużej wartości. Nieruchomość, które są w okolicy, w dzielnicy, zanurzone są wśród zielonych wzgórz Lacjum, w górach i na wzgórzach w wyjątkowej lokalizacji, kilka kilometrów od Rzymu i tego co miasto ma do zaoferowania.