Luksusowy dom z basenwm w Lerici

48 zdjęć

Nowo wybudowana konstrukcja, znajduje się w środku zieleni w podwyższonej, otwartej pozycji z zapierającym dech widokiem na Zatokę Ligurii jest na sprzedaż ta wspaniała, luksusowa willa.
Willa z basenem cieszy się naprawdę zapierającą dech w piersiach lokalizacją, z dużym tarasem z widokiem na morze, gdzie duży basen w kształcie „fasoli” pozwala na chwile relaksu w co najmniej zaczarowanym miejscu.
Duża weranda z łukami znajduje się na głównej fasadzie luksusowego domu, tworząc wygodne i funkcjonalne miejsce, gdzie można pozostać na zewnątrz w ciepłe miesiące, zjeść lunch i zrelaksować się podziwiając widoki i ciesząc się pełną prywatnością. Posiadłość jest otoczona parkiem pełnym wysokich drzew, o powierzchni około 3.000 metrów kwadratowych, gdzie znajduje się także bujny, zielony ogród i wiele drzew oliwnych.
Obszar zewnętrzny luksusowej rezydencji wypełnia garaż z obszernym miejscem na dwa samochody.
Wnętrza rozciągają się na dwa piętra oraz piwnicę i mały dom z sześcioma pokojami na pierwszym piętrze i sypialnią na parterze, a także kuchnią, pokojem dziennym i wspaniałym salonem z kominkiem.
Wnętrze pomieszczenia to około 500 metrów kwadratowych i wyposażone są w jasne i gustowne meble i wysokiej jakości materiały, które dodają niezwykłej elegancji temu pięknemu obiektowi na sprzedaż, idealnemu dla tych, którzy chcą żyć i spędzać czas w zaciszu i luksusie prestiżowej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od morza.

informacje techniczne

Region: Liguria
Województwo: La Spezia

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3.000 mq

2 kondygnacje + piwnica
7 sypialni
Weranda
Basen z widokiem na morze
Garaż

Liguria - Lerici: Forte dei Marmi 40 km - Viareggio 50 km - Lucca 64 km - Florencja 140 km - Genua 105 km - Sanremo 250 km - Portofino 90 km

Ref: 0949
cena: Od 5mil do 10mil

lerici

wille liguria
wille z basenem

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lerici

Bardzo modna lokalizacja o niekwestionowanym pięknie, Riwiera Ligurii rozciąga się od Monako Capo Corvo przez cztery prowincje: Savona, Imperia, Genua i La Spezia, o łącznej długości około 330 km.
Z pięknym widokiem na Morze Liguryjskie, krystalicznie czysta Riwiera dzieli się na Riviera di Levante i Riviera di Ponente: pierwsza charakteryzuje się obecnością plaż z piaskiem zmieszanm z kamieniami i skałami, które „wyrastają” ponad morzem. Istnieje wiele miejsc i atrakcji turystycznych takich jak: Camogli, Portofino, Zatoka Tigullio, Cinque Terre, Lerici, Porto Venere i Zatoka Poetów.
Riwiera di Ponente, znana również jako Riwiera Włoska, charakteryzuje się piaszczystymi plażami i głębokimi wodami. Jej główne lokalizacje to: Finale Ligure, Sanremo, Bordighera i Menton.
Jest to bardzo pożądany obszar, Riwiera Ligurii przeżyła przez lata wzrost obecności luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, dążąc do zaspokojenia wciąż rosnącego popytu.