Luksusowy dom z basenem w Rzymie

full screen
55 zdjęć

W Rzymie, w cichej rezydencjalnej dzielnicy, w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta jest na sprzedaż ten piękny luksusowy dom z basenem.
Otoczona ogrodem o 5.000 metrów kwadratowych, willa w Rzymie, wybudowana w 2005 roku, ma powierzchnię 1.100 metrów kwadratowych, rozdzielonych na trzy piętra.
Na parterze, oprócz dużej sali znajdziemy salon o podwójnej wysokości z dwoma kominkami i dużymi oknami z widokiem na ogród; również część sufitu została wykonana ze szkła, w rodzaju świetlika, który daje przyjemne oświetlenie. Mamy również kuchnię z jadalnią, która może pomieścić do dwunastu osób, łazienkę dla gości i korytarz prowadzący do części sypialnej z czterema sypialniami i czterema łazienkami, jedna z wanną z hydromasażem i sauną.
Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia z obszarem garderoby, sypialnia z kominkiem, przestronna łazienka ze szklanym, otwieranym sufitem i panoramicznym widokiem na zewnątrz oraz siłownia z basenem z podgrzewaną wodą oraz szklane sufity, łaźnia turecka i łazienka dla gości.
Wreszcie w piwnicy mamy wiele atrakcji dla gości, lub alternatywnie, personelu serwisowego, wyposażona jest w dwie sypialnie, łazienkę, pralnię, piwnicę, przeciw paniczny pancerny pokój.
Luksusowa willa w Rzymie wyposażona jest również pokój hobby, doskonale przygotowany z dyskoteką, pokój gier, bilard, squash i elektryczny tor.
Poza tym pięknym wymarzonym domem znajdziemy wspaniały basen z przestronnym pokojem relaksacyjnym i garaż z parkingiem dla sześciu samochodów.
Obiekt został starannie zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem nie tylko wygody i komfortu dla tych, którzy tu mieszkają, ale również w przygotowaniu go w zaawansowaną technologię, wysokiej jakości wykończenia i dobrze zorganizowane użyteczne przestrzenie.

informacje techniczne

Region: Lazio
Województwo: Rzym

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 1.100 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5.000 mq

3 piętra
7 sypialni
Sala hobby
Dyskoteka
Boisko do squasha
Bilard
Tor elektryczny
Garaż: 6 miejsc parkingowych

Lazio - Rzym: międzynarodowe lotnisko Leonardo da Vinci 45 km - morze 30 km - Plac Spagna 3 km – Stacja kolejowa Rzym Termini 3,5 km - Ostia 50 km

Ref: 0625
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille i posiadłości

wille rzym
nowoczesne wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii bez końca. Przed metropolią ludzkości, serce starożytnej cywilizacji podstawowej stolicy Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym, posiadają dwie charakterystyczne cechy, niezliczone są zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta znane Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, różne zabytkowe budynki, piękne fontanny, sugestywne place, historyczne arki, średniowieczne mosty i wiele innych.
Wiele jest ekskluzywnych obszarów vip na terenie Rzymu: tutaj znajdują się wspaniałe luksusowe wille, eleganckie apartamenty, piękne nieruchomości o dużej wartości historycznej i architektonicznej.  Nieruchomości, które znajdziemy również na obrzeżach, otaczających miasto, zanurzonych w zieleni wzgórz Lazio, będących na wzgórzach i w górach w ekskluzywnej pozycji.