Luksusowy dom z basenem na wzgórzach Florencji

full screen
46 zdjęć

We Florencji, na wzgórzach w bardzo prywatnym i panoramicznym miejscu jest na sprzedaż luksusowa jednorodzinna willa z basenem.
Wymarzony dom ma powierzchnię 370 metrów kwadratowych na dwóch poziomach i jest otoczony pięknym ogrodem o 1.700 metrów kwadratowych, doskonale utrzymanym, pełnym kwiatów i krzewów, który ma również prywatną studnię.
Wnętrza są gustownie urządzone w stylu toskańskim, znajduje się tu duży salon z sąsiednim pokojem dziennym i jadalnią, dwie kuchnie, studio, sześć sypialni i pięć łazienek, wraz z lokalem serwisowym i pralnią, a także garaż i piękny taras o 100 metrach kwadratowych, który oferuje wspaniały widok na miasto Florencji.
Teren willi w Toskanii posiada nie tylko duży basen o asymetrycznym kształcie wzmocniony przez mały kamienny most, ale również kort tenisowy i rustykalny kominek.
Duży parking pozwala na zaparkowanie kilku samochodów.
Dominująca pozycja miasta, w cichej i bezpiecznej okolicy, nie oddzielona i łatwo dostępna do miasta zapewnia żądaną prywatność i jednocześnie wielką łatwość w przemieszczaniu. Najbardziej godne uwagi są z pewnością widoki na Duomo we Florencji, który można podziwiać z tarasu oraz z okien domu.
Prawdziwa perła w Toskanii z wszystkimi wygodami, idealna do życia w luksusie, w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Florencja

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 370 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.700 mq

2 piętra
6 sypialni
5 łazienek
Panoramiczny taras: 100 mq
Basen
Kort tenisowy
Rustyk
Prywatny parking


Toskania – Florencja: Lucca km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Forte dei Marmi km 75 - Monte Abetone km 48 - Termy Montecatini km 35 – Golf Club Poggio dei Medici km 30 - lotnisko Florencja km 5

Ref: 1081
cena: € 1.300.000

wille w toskanii

luksusowe domy florencja
willa z basenem

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja - wzgórza

Florencja, lokalizacja w której znajduje się dom marzeń na sprzedaż jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską jest muzeum pod gołym niebem. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani zjamuje ważne miejsce w historii Florencji, a wśród mostów, które ją przecinają jest Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.