Luksusowy dom z basenem na sprzedaż w Emilia Romagna

full screen
60 zdjęć

W prowincji Forli-Cesena, w Emilia Romagna, jest na sprzedaż ta wspaniała luksusowa willa z basenem.
Położona na zielonych wzgórzach Romagni, tradycyjny dom jest otoczony przez teren o 11 ha częściowo zalesiony, częściowo uprawiany, gdzie znajdziemy gaje oliwne, winnice i pola pszenicy.
Mówi się, że gospodarstwo sięga do czasów, w których żył św. Antoni, który, zgodnie z tradycją, stworzył tu źródło wody.
Willa ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych na dwóch kondygnacjach: na parterze budynku znajduje się część dzienna i pierwsze piętro, które jest dostępne przez schody z kamienia, gdzie mieści się część sypialna z ośmioma przestronnymi sypialniami i pięcioma łazienkami plus wspaniały taras z panoramicznym widokiem, który ciągnie się po jednej stronie piętra.
We wewnętrzach dominują ciepłe kolory i tradycyjne materiały takie jak drewno, cegły, kamień, szeroko stosowane w wykończeniach. Eleganckie wejście przez portyk jest idealnym miejscem na śniadanie na świeżym powietrzu.
W skład nieruchomości wchodzi również budynek gospodarczy, podwójny garaż i piwnice, na dodatkowych 600 metrach kwadratowych powierzchni.
Poza willą na sprzedaż jest uroczy ogród o 5.000 metrach kwadratowych w pełni ogrodzony, gdzie został zbudowany wspaniały basen z tarasem słonecznym, który cieszy się doskonałym nasłonecznieniem przez cały dzień i jest idealnym miejscem, aby w pełni cieszyć się w gorące letnie dni.

informacje techniczne

Region: Emilia Romagna
Województwo: Forli - Cesena

Typologia: luksusowa willa z basenem - domostwo

Powierzchnia wewnętrzna: 1.200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11 ha

2 piętra
8 sypialni
5 łazienek
Basen
Budynki gospodarcze
Piwnice
Podwójny garaż

Ogród: 5.000 mq

Forlì 12 km - Cesena 40 km - Bolonia 90 km - Rimini 65 km - Cervia 43 km - Ravenna 43 km

Ref: 1255
cena: Do 2,5mil

domostwo

posiadłość na sprzedaż
emilia romagna

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forli - Cesena

Terytorium Emilia Romagna stanowiąca część prowincji Forli-Cesena, w środkowych Włoszech, oferuje szeroki wybór pięknych krajobrazów bardzo od siebie różnych. Jesteśmy o krok od morza, jak i od gór i zielonych wzgórz bogatych w pola uprawn, które mają zapierające dech w piersiach widoki.
Nie jest rzadkością, aby znaleźć wspaniałe luksusowe wille w tych miejscach od najbardziej prestiżowych i historycznych do nowoczesnych, typowych domów całkowicie wyremontowanych i wyposażonych we wszelkie udogodnienia.
Okolica ma wiele do zaoferowania, od bogatych miast sztuki i architektury do religijnych dawnych zamków, uzdrowisk dla miłośników relaksu, licznych stanowisk archeologicznych, parków i obszarów chronionych, w najlepszych lasach w Europie.
Prowincja Forli-Cesena ma świetną lokalizację w rankingu dotyczącego jakości życia w prowincjach Włoch, do tego stopnia, że ​​coraz częściej jest wybierana jako wakacje lub na zakup wymarzonego domu.