LUKSUSOWY DOM WE FLORENCJI

12 zdjęć
- 11 Tajemnice zdjęć zostań złotym członkiem
W historycznym centrum Florencji, jest na sprzedaż elegancki, luksusowy apartament w prestiżowej willi w samym sercu Florencji, pierwotnie starożytny klasztor pochodzący z XIII wieku, który posiada wysoką wartość historyczną. Luksusowa nieruchomość posiada krytą powierzchnię 710 metrów kwadratowych na trzech poziomach i posiada wspaniały taras o 150 metrach kwadratowych, z którego można podziwiać wspaniałą panoramę stolicy Toskanii.
Wykorzystanie prostych materiałów i wybór otwartych przestrzeni to główne cechy, które czynią ten strych stylowym, ale jednocześnie prostym i przyjemnym. Ostatni remont willi Toskanii skupił się nie tylko na przywróceni antycznych, oryginalnych elementów wyniesionych na światło dzienne, ale również na ich waloryzacji poprzez esencjalności architektury współczesnej oraz wykorzystanie materiałów odnawialnych, takich jak: szkło i stal, białe kolory na ścianach, podłodze i suficie. Typowa dla tego stylu jest również elegancka i przestronna otwarta przestrzeń z poddaszem na parterze loftu na sprzedaż w Toskanii wzmocnionej przez jasne ściany, duże okna i świetlik, który filtruje światło na niższe piętra. Efektem tych elementów jest idealne połączenie pomiędzy antycznym i nowoczesnym, unikalna unia między prostotą wnętrza i wytrzymałością antycznych elementów konstrukcyjnych.
Piwnica jest zajęte przez dwa duże pokoje wielofunkcyjne, a na parterze mieści się otwarta przestrzeń ze śwetlikami, antyczne kolumny i łuki, gdzie przestrzeń to duży salon. Na tym samym piętrze znajduje się kuchnia, dwie łazienki i umeblowany apartament typu studio z sypialnią i łazienką. Apartament jest również na sprzedaż. Na pierwszym piętrze znajdziemy dwa sąsiednie pokoje oddzielone przesuwanymi drzwiami i bibliotekę, wszystko obejmuje piękny częściowo otwarty taras z podłogą ze szkła.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Luksusowe apartamenty – toskańskie wille
Powierzchnia wewnętrzna: 710 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 150 mq taras
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salony: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Montecatini Terme 35 km - Poggio dei Medici Golf Club 30 km - lotnisko Florencja 5 km – zjazd z autostrady: Firenze Nord 2 km.

Ref: 0354
cena: Do 2,5mil

wille w siena

apartamenty na sprzedaż
real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską.
Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.