Luksusowy dom w sercu Forte dei Marmi

full screen
53 zdjęć

W sercu Forte dei Marmi, zaledwie pięćdziesiąt metrów od morza, jest na sprzedaż elegancka luksusowa willa nowej konstrukcji.
Obiekt został zbudowany przy użyciu najbardziej zaawansowanych technik budowlanych mających na celu zrównoważony rozwój środowiska, willa jest o wielkiej wartości i pozwala na spacer do plaży, na głównym placu i sławnych ulicach handlowych fortemarmino.
Otoczona ogrodem o 550 metrach kwadratowych z grubymi żywopłotami o dwóch metrach wysokości gwarantuje prywatność, którą oferuje wspaniały, luksusowy dom położony w zielonej oazie sosen i aromatycznych roślin.
Betonowa weranda zakryta tarasem na pierwszym piętrze, jest idealnym miejscem, który może być używany na posiłki na świeżym powietrzu, a także weranda ze szkła i aluminium, wykonana w cieniu, która jest dostępna z jadalni na parterze.
Willa w Forte dei Marmi jest rozłożona na czterech piętrach, z których ostatnie to pokój na poddaszu, o łącznej powierzchni 996 metrów kwadratowych. Marmur, symbol elegancji, jest szeroko stosowany w wysokiej jakości odmianach o błyszczących lub matowych wykończeniach, zarówno na podłogach na parterze i na tarasach, w łazienkach i na schodach, wzbogacony o cenne ręcznie robione balustrady.
Na wyższych piętrach znajdują się drewniane podłogi zamiast drewna dębowego, które nadają ciepłej i przytulnej atmosfery. Drzwi zostały przetworzone w celu uzyskania efektu z antykami; wszystkie urządzenia zostały starannie wyselekcjonowane pod względem jakości, trwałości i wpływu na środowisko.
Ta luksusowa willa w Forte dei Marmi oferuje wszystkie pożądane udogodnienia, w połączeniu z wielkim estetycznym wpływem i staranną pielęgnacją o wszystkie szczegóły.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca
Miasto: Forte dei Marmi

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 966 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 550 mq

4 piętra
4 pokoje dwuosobowe
Luksusowe wykończenia
Kryty basen
Sauna i łaźnia turecka
Duży ganek i taras
Boczne wejście do piwnicy od strony ogrodu
System automatyki domowej do ogrzewania i światła
Wewnętrzna winda
Podziemny parking z platformą mechaniczną
Certyfikacja energetyczna A+


Forte dei Marmi: Lucca km 40 - Florencja km 110 - Piza km 45 - Altopascio km 55 - Versilia Golf Club km 6 - Termy i Spa termalne km 40 - lotnisko Piza km 40 - Autostrada km 3

Ref: 0895
cena: Od 5mil do 10mil

wille forte dei marmi

wille na sprzedaż versilia
luksusowe domy morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Siedziba tej stylowej luksusowej willi na sprzedaż, wyjątkowa lokalizacja wypoczynkowa, która swoją nazwę zawdzięcza słynnej twierdzy w samym sercu miasta i marmurowi z Alp Apuańskich, które zostały sprowadzone do nabrzeża aby następnie podjąć drogę morską, w przeciągu lat w Forte Marmi wzrosła populacja, w tym przybyło tu wielu wybitnych osobistości, aktorów, potężnych przemysłowców, gwiazd sportu, którzy wybrali to miejsce na wakacje.
Zielona strefa, gdzie luksusowe wille są często otoczone kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versili; Elite Resort, gdzie można znaleźć najlepsze luksusowe butiki słynnych marek, znane dyskoteki i kluby: Forte dei Marmi to idealny wybór dla tych, którzy chcą połączyć luksus i charakter, urok i relaks.
W ostatnich latach wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi luksusowe rezydencje o ogromnej wartości i prestiżu, co spodowało wzrost toskańskiego obszaru o urok i popularność.