LUKSUSOWY DOM W CORTINA D'AMPEZZO

1 zdjęć
W jednym z najbardziej znanych ośrodków narciarskich, w odległości krótkiego spaceru od centrum Cortina d'Ampezzo, nowy i ekskluzywny apartament, znajduje się w typowej górskiej willi w samym sercu Dolomitów.
Ten luksusowy dom, teraz na sprzedaż, został zaprojektowany w zgodzie naturalnym krajobrazem i w tradycyjnym stylu lokalnym i ma strategiczne i doskonałe położenie, ponieważ oferuje nie tylko wspaniały widok na dolinę, ale jest również bardzo blisko stoków narciarskich z bezpośrednim dostępem do tej samej nieruchomości.
Mówimy o prestiżowym apartamencie o powierzchni około 161 metrów kwadratowych struktury, która jest częścią kompleksu mieszkalnego, który znajduje się w ustronnym, cichym i atrakcyjnym miejscu, zwłaszcza w odniesieniu do światła, jest oświetlone przez słońce w godzinach popołudniowych. Kompleks rezydencjalny jest wyposażony w prywatny ogród, apartament posiada duży garaż podziemny niewidoczny z zewnątrz, a także bezpłatny parking.
Luksusowy dom położony jest na parterze i składa się z przestronnego salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i pokoju uniwersalnego. Schody prowadzą na niższe piętro, które posiada trzy łazienki, piwnicę, pokój wykorzystywany jako piwnica oraz dwa pomieszczenia używane jako sauna.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Cortina d'Ampezzo
Lokalizacja: Cortina d'Ampezzo

Typologia: Luksusowe apartamenty - Domy na sprzedaż - Cortina
Powierzchnia wewnętrzna: 161,91 mq

Pokój: 1
Łazienki: 4
Salon: 1
Jadalnia z aneksem kuchennym: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Garaż
Sauna
Piwnica

Veneto - Cortina d'Ampezzo: Belluno km 61 – Circolo Golf Club Miramonti Cortina 1 km - Termy Dolomitów 24 km - lotnisko Belluno 40 km - zjazd z autostrady: Wenecja 52 km.

Ref: 2283B
cena: Od 2,5mil do 5mil

domy i wille na sprzedaż

real luxury estate
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Cortina d'Ampezzo

Veneto - Cortina d'Ampezzo: Ekskluzywna lokalizacja, dom do wspaniałych luksusowych nieruchomości, Cortina ma starożytne pochodzenie. Trudno powiedzieć na pewno, która obecność człowieka osiedliła się tam pierwsza, w tym regionie Dolomitów, jednakże istnieją dokumenty, datowane na 1156 r., które świadczą o zakupie przez braci Jana i Paganello działki na terytorium ówczesnej Ampezzo Cadore; w rzeczywistości jednak, wydaje się, że teren był już zamieszkany przez ponad dziesięć tysięcy lat przez plemienia pochodzenia paleoveneta w pierwszym wieku przed naszą erą przez Rzymian.
Doliny w Dolomitach, Cortina, wykazuje być obiektem pragnień rzymskich i to pozwala nam zrozumieć, dlaczego nawet dzisiaj na tych terenach po tzw. „ladino” jest wynikiem zjednoczenia różnych dialektów języka mówionego przez ludzi szukających schronienia w dolinach Alp Orientalnych. Upadek Imperium Rzymskiego miało niewiele informacji na temat historii Cortina d 'Ampezzo, która w związku z tym miała marginalną rolę w historii; w tym okresie została zaatakowana przez Longobardów i Franków dowodzonych przez Karola Wielkiego.
Około XV wieku rozpoczęła się era panowania weneckiego, w której Cortina d'Ampezzo była ściśle związana z Wenecją z powodu handlu towarów konsumpcyjnych; pierwszy ważny rozwój miasta Cortina jest związany z otwarciem drogi międzynarodowej Alemagna i pierwszych hoteli około XIX wieku, a w XX wieku, międzystrefowych dwóch wojen światowych, zostały zbudowane pierwsze kolejki linowe. Czynniki te, doprowadziły do gwałtownego wzrostu populacji w miejscowości Cortina i rozwoju turystyki zimowej w Cortina d'Ampezzo, zorganizowano Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1956 roku w celu zwiększenia jego sławy; w wyniku tego w Cortina zaobserwowano również wzrost liczby luksusowych nieruchomości znajdujących się w jej granicach.