LUKSUSOWY DOM NA WZGÓRZACH FLORENCJI

28 zdjęć
Na wzgórzach wokół pięknej Florencji, w samym sercu Toskanii, leży kompleks z typowym toskańskim domem, położony na trzech piętrach i dwóch budynków. Nieruchomość na sprzedaż we Florencji obejmuje powierzchnię około 500 metrów kwadratowych i jest otoczona 3 ha gruntów, które odzwierciedlają tradycyjny krajobraz Toskanii pełen cyprysów i drzew oliwnych, kasztanowców, dębów i winorośli. Godne uwagi są zachwycające widoki, które można podziwiać z luksusowego domu, położonego na wzgórzach Florencji.
Na parterze domu znajduje się kuchnia z klasycznym, antycznym kominkiem i dwa pokoje dzienne połączone łukiem, jeden z pokoi jest ozdobiony dużym kominkiem, sypialnią z łazienką oraz pokojem używanym jako pralnia. Wnętrza mają sufity z odkrytymi belkami i są wyposażone w antyki i meble, głównie z drewna, które przyczyniają się do tworzenia przyjemnej i przyjaznej atmosfery ciepła i prostoty typowego tradycyjnego toskańskiego stylu. Wchodząc po kamiennych schodach dojdziemy na pierwsze piętro, jest tam sala bilardowa z odkrytymi belkami i podłogi z terakoty, dwie sypialnie z łazienką wyposażone w rustykalnym stylu. Stąd kilka kroków dalej dojdziemy na najwyższe piętro, gdzie znajduje się sypialnia i łazienka. Ściana dzieli wnętrze domu z domem dozorcy w którym znajduje się jadalnia, kuchnia, sypialnia i łazienka. Wille nieruchomości na sprzedaż we Włoszech posiadają dodatkowy budynek stosowany jako szopa na narzędzia, na terenie nieruchomości znajdziemy również oranżerię z cytrynami i basen.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Domostwa na sprzedaż Toskania - Wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

Pokoje: 5
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 2
Łazienki: 4

Oraz inne pokoje i pomieszczenie techniczne

Oranżeria
Basen

Toskania - Florencja: Florencja 15 km - Arezzo 56 km - Siena 79 km - Piza 93 km - Lucca 95 km - Viareggio 118 km – Park termalny tamerici 49 km - Dante Alighieri Golf & Country Club 8 km - lotnisko Florencja 21 km - Zjazd z autostrady: Firenze Sud 10 km.

Ref: 0294
cena: Do 2,5mil

firma winiarska

luksusowe domy
piwnica na wina

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania – Florencja – Chianti: pierwsi władcy terytorium byli szlachtą Quona, których pani została udokumentowana od XI wieku. Przenieśli się do Florencji pod koniec XII wieku, a w 1207 sprzedali do biskupstwa Florencji większości terytorium ich jurysdykcji.
W 1375 r. Florencja zarządził wzniesienie zamku do stosowania przede wszystkim w strategicznym gruncie Pontassieve, który nosił nazwę Castel Sant'Angelo; w 1399 r., aby zwiększyć znaczenie nowej osady, został przyznany codzienny rynek. Z biegiem lat w imię Castel Sant'Angelo przejęła Ponte Sito, ze względu na znaczenie tego mostu, który od niepamiętnych czasów, spadł kilka razy i był zawsze przebudowywany, służył jako przejście do starożytnej drogi łączącej Florencję z Mugello, Casentino i Arezzo. Wokół mostu zbudowanego w miejscowości w Toskanii, 10 km od Florencji, powstały spontanicznie pierwsze domy, które rozwinęły się, stając się wioską, która była położona niżej niż zamek zbudowany przez Florencję. Kraj, w bliskim sąsiedztwie Florencji nie miał wielkich możliwości rozwoju, aż do końca XVIII wieku, kiedy to z inicjatywy Wielkiego Księstwa zostały otwarte nowe drogi do Casentino przbiegające przez Consuma, a później do Romanii przez San Godenzo:  w krótkim czasie wzrasta Pontassieve i otrzymała nowy impuls w 1859 roku wraz z budową linii kolejowej między Florencją a Rzymem. W czasie ostatniej wojny, wieś w Toskanii, 10 km od Florencji, gdzie leży uroczy luksusowy dom, ze względu na ważność węzła kolejowego, zostaje poważnie uszkodzona, pozostając niemal całkowicie zniszczona tak, że jej obecny wygląd jest w dużej mierze powojenną odbudową.