Luksusowy dom na Wybrzeżu Amalfi

full screen
78 zdjęć

W prowincji Salerno, na pięknym wybrzeżu Amalfi, jest na sprzedaż luksusowy dom ze wspaniałym widokiem na morze.
Willa nad morzem ma powierzchnię 235 metrów kwadratowych na trzech piętrach rozmieszczonych w następujący sposób: na parterze znajduje się piękny taras z prywatnym dostępem do morza, łazienka i prysznic na zewnątrz i ogród; obszar dzienny otwiera się szeroko i jasno od głównego wejścia i ozdobiony jest kominkiem i meblami, z jadalni można podziwiać spektakularne otwarcie do jaskini. Stąd, kręcone schody prowadzą do obszaru sypialnego z trzema sypialniami z dostępem do tarasu z widokiem na morze, sypialnia z łazienką, druga łazienka i mały salon.
Na drugim piętrze znajduje się część sypialną z sypialnią z dwoma pojedynczymi łóżkami i dostępem do tarasu na dachu i łazienka. Łazienki posiadają kolorowe majoliki.
Duży taras z widokiem na morze, o powierzchni 500 metrów kwadratowych, posiada salony, pomieszczenia relaksacyjne z altankami, markizy, wygodne leżaki, wszystkie doskonale ułożone w celu stworzenia wypoczynkowego miejsca na zewnątrz, komfortowego i cichego, ozdobionego niecodziennym widokiem.
Ogród o 1.000 metrów kwadratowych kończy opis nieruchomości na sprzedaż  wraz z 5 miejscami parkingowych, dodatkowy apartament w którym znajduje się kuchnia, pokój dzienny, dwie sypialnie i łazienka.
W tym miejscu, kochanym na całym świecie, ten wymarzony dom z widokiem na krystaliczne Salerno jest bardzo wyjątkową nieruchomością, o wielkim prestiżu, gdzie luksus i komfort spotykają dziewiczą przyrodę.

informacje techniczne

Region: Kampania
Województwo: Salerno

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 235 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.000 mq

Panoramiczny taras: 500 mq
8 pokoi

5 miejsc parkingowych
Niezależny apartament


Wybrzeże Amalfi: Naeapol 60 km - Positano 70 km - Amalfi 30 km - Sorrento 60 km

Ref: 1113
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille w sorrento

wille nad morzem
luksusowe domy morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wybrzeże Amalfi

Słynne Wybrzeże Amalfi jest odcinkiem wybrzeża w regionie Kampania, w południowych Włoszech.
Z widokiem na zatokę miasta Salerno, miejsce tego pięknego domu marzeń na sprzedaż, lokalizacja ta jest znana na całym świecie z zapierających dech w piersiach pięknem krajobrazów i morza, a także urokliwych wiosek, które go charakteryzują, każdy ze swoimi tradycjami i silną kulturą.
Znane z produktów lokalnych, pięknych, luksusowych willi, prestiżowych hoteli, świetnego jedzenia, bogactwa naturalnego i każdego rodzaju komfortu jest to, co nas wita na wybrzeżu Amalfi, raju półwyspu włoskiego.
W tym wyjątkowym krajobrazie, dobrze znanym i popularnym za granicą, można znaleźć wymarzony dom, idealny na wakacje lub do zamieszkania przez cały rok, ciesząc się łagodnym i przyjemnym klimatem i wielkim pięknem okolicy.