LUKSUSOWY DOM NA SPRZEDAŻ W WENECJI

18 zdjęć
Rzut kamieniem od słynnych plaż w Lido di Jesolo i Wenecji, zaledwie 30 metrów od przystani Cavallino jest na sprzedaż willa otoczona wenecką laguną, bogatą w faunę i florę charakterystyczną i bardzo kolorową.
Prestiżowy dom, pochodzący z początku XX wieku, a teraz na sprzedaż we Włoszech, zachowuje wszystkie cechy typowe dla weneckich willi w Riviera, która ciągnie się od Brenta do Wenecji i jest na dwóch poziomach o powierzchni 300 metrów kwadratowych, otoczona prawie 2000 metrów kwadratowych ogrodu, z którego można podziwiać nie tylko wieże Burano i Torcello, ale także San Marco.
Na parterze, przez główne wejście do willi dochodzimy do dużego centralnego salonu z kominkiem i dużą ilością okien, które sprawiają, że staje się ona jasna, przechodząc do dwóch sąsiednich pomieszczeń charakteryzujących się otwartym planem, przestronną kuchnią, łazienką i dodatkowym pokojem z drzwiami, które dają bezpośredni dostęp do panoramicznego tarasu.
Centralny salon z kominkiem jest również na piętrze, zajętym przez 4 sypialnie i łazienkę z wanną.
Całkowicie odnowiony w 2005 roku, prestiżowy dom w Wenecji posiada wszelkie wygody, od centralnego ogrzewania do systemu alarmowego do systemu satelitarnego.
Dogodna lokalizacja pozwala dotrzeć w około 30 minut na wszystkie wyspy laguny i do serca Wenecji z Placem Świętego Marka.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Wenecja
Lokalizacja: Wenecja

Typologia: Wille Venete - Wenecja sprzedaż domy
Powierzchnia wewnętrzna: 300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1900 mq

Sypialnie: 4
Łazienki: 2
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Teren: 100 mq

Veneto: Wenecja-Murano 8 km - Brano: 2 km - Wenecja: 7 km - termy: 8 km – klub golfowy Jesolo: 7 km - Yacht Club: 41 km – zjazd z autostrady: A4 Wenecja-Mestre 30 km – lotnisko Wenecja Marco Polo: 10 km.

Ref: 2104
cena: Do 2,5mil

szukam willi na sprzedaż

luksusowe nieruchomości
wille palladiane

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wenecja Laguna

Veneto - Wenecja: laguna Wenecji, o szerokości, która różni się od czterech do dziesięciu km, ma całkowite przedłużenie 549 km. Na kontynencie, który jest pomijany przez państwa nadbrzeżne, laguna Wenecji zawiera łuk, a pionowa linia, wykonana przez kolejne cztery lido, Cavallino, Lido, Pellestrina i Submarine, dzieli go od Morza Adriatyckiego. Tylko przez trzy wloty przechodzi woda, która z rytualnym przepływem morskim doprowadzają, sześć godzin w sześć godzin, ze swoim powolnym oddechem, życie w lagunie Wenecji.
Laguny są środowiskami pełnymi życia i ewolucji, i jak wszystkie obszary wodno-błotne, ważne z ekologicznego punktu widzenia, za możliwość ochrony ptaków i utrzymania właściwej relacji między wybrzeżem i morzem. Weneckie laguny są skrzyżowane małych ciekach wodnych i jeziorach. Dużo roślinności składa się z roślin szczególnie trudnych wody morskiej, które kwitną pod koniec lata, pięknymi purpurowymi kwiatami dając odwiedzjącym ciche, wspaniałe, kolorowe i tętniące życiem obszrry. Zwierzęta, które żyją w wodach w pobliżu Wenecji, które można znaleźć w lagunie są liczne: skorupiaki, owady, gady i małe ssaki.
Ptaki łatwo znajdują tu jedzenie: są kormorany, łyski, kaczki, ptaki rybne, nurki i białe czaple. Coraz bardziej w lagunach wokół Wenecji i Jesolo można zobaczyć różowe flamingi. Wenecka laguna usiana jest licznymi wyspami, jak Torcello, Murano i Burano, wymieniając tylko najbardziej znane.