LUKSUSOWY DOM NA SPRZEDAŻ W UMBRII

22 zdjęć
Delikatne wzgórza przeplatają się z płaskimi obszarami wzdłuż brzegu jeziora Trasimeno: zapierające dech w piersiach krajobrazy, które otaczają tą wspaniałą, luksusową willę w Umbrii. Jeden hektar w pełni ogrodzonego ogrodu obejmuje ten niedawno odnowiony ekskluzywny dworek. Fasada willi niedaleko Perugii jest wykonana w całości z kamienia, w doskonałej zgodzie z tradycjami Umbrii. Rezultatem jest połączenie elegancji i prostoty, rustykalnych szczegółów i klasy.
Willa posiada trzy piętra, luksusowy dom, na sprzedaż, posiada 570 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznych, prezentując charakterystyczne podłogi z terakoty Umbrii ręcznie wykonane i ręcznie malowane ściany w naturalnych kolorach i o tradycyjnych wzorach. Urok tradycji pieści każdy pokój, z wyborami o wielkiej lekkości i jasności. Na parterze jest salon z kominkiem, gabinet, duża jadalnia i sypialnia znajduje się tu również duża łazienka z dwoma umywalkami, dużą wanną i prysznicem.
Na pierwszym piętrze mieści się pięć luksusowych pokoi, każdy indywidualnie urządzony i ręcznie malowany w kolorach, które odzwierciedlają piękne odcienie otoczenia. Na zakończenie znajdziemy przytulny salon oraz piękny taras z panoramicznym widokiem.
Na drugim piętrze znajduje się pokój na poddaszu z dwoma komfortowymi pokojami dla gości. Obszar jest wyposażony w przestronną salę gier i relaksu, w którym stoi stół do angielskiego bilardowa. Podłoga wykonana jest z drewna.
Na zewnątrz, duży ogród pozostawia miejsce na relaksujący basen, w którym można podziwiać wspaniały widok na jezioro Trasimeno. Obiekt otoczony jest drzewami oliwnymi i owocowymi, w najbardziej uderzający amfiteatr wzgórz.

informacje techniczne

Region: Umbria
Miasto: Perugia
Lokalizacja: Jezioro Trasimeno

Typologia: Wille domostwa - Wille w Perugii
Powierzchnia wewnętrzna: 570 mq na trzech piętrach
Powierzchnia zewnętrzna: 10.000 mq


Pokoje: 8
Łazienki: 10
Jadalnia
Salon
Studio
Kuchnia

Piwnica
Basen
Miejsce na grilla

Oprócz innych pokoi i pomieszczeń technicznych

Umbria – Perugia: Perugia 35 km - Montepulciano 40 km - Arezzo 60 km - Siena 80 km - Golf Club Lamborghini-Panicale 30 km – centrum jazdy konnej 19 km - kąpieliska termalne 40 km - lotnisko Perugia 43 km - zjazd z autostrady: A1 Valdichiana w stronę Bettole -Sinalunga.

Ref: 0442
cena: € 2.300.000

sprzedaż domostw umbria

prestiżowe domy
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Perugia

Umbria - Perugia - jezioro Trasimeno: inspirująca luksusowa willa na sprzedaż położona jest nad pięknymi i krystalicznie czystymi wodami jeziora Trasimeno, czwartym co do wielkości wśród włoskich jezior i wznoszącym się na spektakolarnych obrazach i wiejskich widokach o wielkiej urodzie, opierając się na urokach teraźniejszości, przez wąskie uliczki, zabytki i budynki o majestatycznej okazałości. Na jej brzegach znajduje się w jezioro i kilka typowych wiosek, takich jak Passignano sul Trasimeno, Mangione, Tuoro, Castiglione del Lago (jedna z najpiękniejszych wiosek we Włoszech), Corciano, San Feliciano, Monte del Lago i Torricella. Miejsca w obszarze granicy Umbrii i Toskanii, historyczne centra obszaru odzwierciedlają fabułę i zanieczyszczenia pomiędzy dwoma regionami na wzgórzu, smaki kuchni i tradycji.
Jasne, cienkie biodra jeziora Trasimeno, nad którym stoi wspaniała luksusowa willa na sprzedaż, położony wśród żyznych wzgórz Perugia, gdzie znajdują się dawne wsie i zagrody, które rozciągają się tak daleko, jak okiem sięgnąć. Słynny krajobraz rolniczy z winnicami i drzewami oliwnymi, plantacje tytoniu, obejmują wspaniałą luksusową willę nad jeziorem, oprócz uporządkowanych pól przerywanych żółtymi plamami słoneczników. Regionalny Park chroni delikatną równowagę hydrologiczną i biologiczną, rozszerza ochronę na trzy wyspy wyłaniające się z wody i korony wzgórz, które go otaczają.
Znaleziska z okresu prehistorycznego, obecnie przechowywane w Narodowym Muzeum Archeologicznym, świadczą o obecności niektórych osiedli już w owym czasie. Teatr starożytny i ważne bitwy, takie jak zwycięstwo Hannibala nad legionami rzymskimi w 217 roku p.n.e., obszar jeziora z widokiem na luksusowy dom na sprzedaż, podlegał częstym i strasznym powodziom, gdzie rzymski cesarz Klaudiusz próbował zaprzestania budowy pierwszego sztucznego jeziora podłączonego do Tybru. Ta wstępna praca została śledzona następnie przez wielu innych, w tym z udziałem Leonardo da Vinci, który wymyślił genialny system hydrauliczny do regulowania przepływu w nadmiarze wody w Trasimeno. Od 2006 jezioro Trasimeno jest częścią międzynarodowej „Living Lakes”. Na wzgórzach wokół jeziora znajduje się znany obszar produkcji wina z Colli del Trasimeno. Piękne i nienaruszone pola w kształcie pasów na północy przerywane przez gęste lasy dębów oferują ciszę i spokój idealne na spacer lub rower . Ścieżki te mogą upajać zarówno miłośników historii jak i przyrodników.