LUKSUSOWY DOM NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

7 zdjęć
W prestiżowym budynku, położonym w historycznym centrum Lucca, jest na sprzedaż ten luksusowy apartament. Willa, która go posiada znajduje się na liście budynków o dużej wartości historyczno-artystycznej, pochodzi z XVI wieku i należała kiedyś do arystokratycznych rodzin Toskanii.
Ten luksusowy dom, znajdujący się wzdłuż murów miasta wychodzi na duży taras z widokiem na piękny ogród o 1200 metrów kwadratowych, częściowo wykorzystywany djako parking. Wnętrza są ozdobione pięknymi freskami i kasetonowymi sufitami z drewnianymi belkami ozdobionymi prestiżowymi wykończeniami.
Apartament ma powierzchnię 239 metrów kwadratowych i znajduje się na drugim piętrze budynku. Posiada duży hol, salon, jadalnię, dwie łazienki, dwie przestronne sypialnie, które posiadają garderobę i prywatne łazienki. Nieruchomość kompletuje lokal używany jako piwnica.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Lucca willa – luksusowe apartamenty
Powierzchnia wewnętrzna: 240 mq

Pokoje: 2
Łazienki: 4
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
Piwnica

Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf Club Lappato 0.5 km – termy 11 km – ośrodki narciarskie 47 km - lotnisko Piza 19 km - zjazd z autostrady: Lucca 3 km.


Ref: 0202D
cena: Do 2,5mil

sprzeda się pestiżową nieruchomość

posiadłość w chianti
willa w livorno

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: w mieście Lucca w Toskanii, znajduje się elegancka luksusowa willa, miasto o niezwykłej urodzie, bogatej i kontrowersyjnej historii: narodziło się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, swoje pochodzenie zawdzięcza Etruskom według innych. Z pewnością rozwinęło się jako rzymskie miasto w 180 roku p.n.e. W szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Lombardi i Tuscia opracowana w XII wieku jako miasto, a następnieRepublika.
Lucca, pełna prestiżowych historycznych willi, nadal zachowuje wiele cech dawnych czasów, począwszy od amfiteatru, aby przejść do otworu, znajduje się na Piazza San Michele, zdominowaną przez romański kościół, który nawiązuje do klasycznego świata. Rzymskie ślady są najbardziej widoczne na ulicach starego miasta. Z rzymskiej epoki pochodzą pierwsze mury miejskie, które zamyka przestrzeń, w której, w ciągu wieków, utworzono centrum władzy politycznej, obecny Pałac Dożów i centrum religijne.
Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, stała się później jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Później było znane jako etap pielgrzymki z Canterbury do Rzymu wzdłuż Via Francigena, jednej z najważniejszych środków komunikacji w średniowieczu. W 773 spadają na miasto rządy lombardii. Rozpoczął panowanie ród Karolingów, który widział wagę handlową miasta i tekstyliów, dla których stało się sławne w całej Europie. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, nawet w XIV wieku Lucca było jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza. Castruccio Castracani z Antelminelli zdołał je uczynić jedynym antagonistą Florencji doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Alton, gdzie pokonał największą armię Florencji, ścigając ją pod mury Florencji.
Później Lucca posiada republikański rząd, dzięki sprytnej polityce zagranicznej uzysało znaczną renomę w Europie, dzięki jego bankierom i handlowi jedwabiem. Pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku, aż do ostatecznego upadku z rąk Austriaków.