Luksusowy dom na sprzedaż w Pizie

full screen
55 zdjęć

Otoczona zielenią Pizy, z przepięknym widokiem na panoramę słynnego Placu Cudów, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa.
Luksusowy dom posiada dwa piętra, o łącznej powierzchni 300 metrów kwadratowych: na parterze znajduje się przestronny i jasny open space z salonem i kuchnią, dwie sypialnie, gabinet, dwie łazienki i garderoba; w piwnicy znajduje się eleganckie spa i fitness, gdzie znajduje się wspaniały basen jacuzzi, sala bilardowa, dodatkowa sypialnia, łazienka i pomieszczenie techniczne.
W duża dbałość o szczegóły i wykończenia, które są najwyższej jakości, charakteryzują ten luksusowy dom, gdzie dominuje biel i gdzie wystrój, w każdym pomieszczeniu, jest wyrafinowany i elegancki w swej prostocie.
Z dużej sali na parterze, dzięki dużemu szkłu, można podziwiać wspaniały widok na ogród o około 1500 metrów kwadratowych, pełnemu drzew, kwitnących krzewów i ozdobionym pięknym basenem infinity.
Toskańska willa to niedawna konstrukcja, także z tego powodu jest więcej niż doskonałą; wspaniałe widoki i prywatna lokalizacja gwarantuje prywatność godną pozazdroszczenia i naprawdę relaksującą atmosferę.
Obiekt dysponuje prywatnym parkingiem, z miejscem dla trzech samochodów.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Piza

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.500 mq

Parter: salon, kuchnia, 2 sypialnie, gabinet, 2 łazienki, garderoba
Piwnica: spa, centrum fitness, bilard, sypialnia, łazienka, pomieszczenie techniczne

Basen infinity
Parking dla 3 samochodów

Toskania – Piza: Piza 3 km - Lucca 14 Km - Versilia 12 km – Florencja 40 km

Ref: 0856
cena: € 1.350.000

wille toskania

wille w pizie
luksusowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskańskie miasto o wielkim znaczeniu, Piza zawdzięcza swoją sławę słynnej wieży, która stoi na Placu Miracoli, obok baptysterium i katedry, uznanej jako dziedzictwo ludzkości i milionów turystów.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców zwiedzających ten piękny kraj,  Piza ma również wiele innych miejsc godnych uwagi, takich jak Plac Cavalieri, Lungarni, Pałac Orologio, Wieża  Muda, średniowiecze miasto, mury, mury Tuttomondo międzynarodowego artysty Keith Haring, Plac Dante, Plac Garibaldi, Pałac Medici i wiele innych.
W pobliżu Pizy znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które łączą perły architektury, jak wspaniałe luksusowe wille i epokowe rezydencje o ogromnej wartości i jakości. Te nieruchomości sięgają często epoki średniowiecza lub odrodzenia i są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją i tradycją Toskanii.