LUKSUSOWY DOM NA SPRZEDAŻ W PADWIE

36 zdjęć
W samym sercu regionu Veneto, leży ta piękna willa, na sprzedaż, nowo wybudowana, która wyróżnia się wykończeniami o wielkim prestiżu. Przez długą aleję wyłożoną ręcznie kamieniami rzecznymi, zgodnie z dokładną geometrią, dochodzimy do weneckiej willi, położonej niedaleko Padwy. Latarnie oświetlające aleję są dziełem miejscowych rzemieślników i cieszą się wyjątkowością bycia elastycznmi, dopóki przypadkowa stłuczka nie spowoduje natychmiastowej przerwy.
Przód nieruchomości w całości składa się z czerwonych cegieł i kamienia, które znikają na podłodze ganku o wyglądzie szachownicy; również wewnątrz, ściany posiadają na zewnątrz kamień.
Na parterze, przestronny salon zachwyca swoją jasnością, którą dostarczają francuskie okna i piękne szklane witrażowe drzwi, poprzez które można dotrzeć do kuchni. Są one ozdobą pokoju, jest to dzieło teg samego szklarza, który przeprowadza konserwację najważniejszych kościołów w Wenecji. W jadalni, żyrandole nad stołem to prawdziwe klejnoty, są produkowane przez artystę szkła w okolicy.
Na najwyższym piętrze luksusowej willi na sprzedaż, są trzy sypialnie i poddasze, gdzie znajduje się przestrzeń z dużą salą gier. Parkiet nadaje tonu elegancji.
Istnieje wiele cudów tym luksusowym domu, nawet na zewnątrz. W siedmiu hektarach ziemi wyróżniają się: piękny basen, malowniczy staw z altanką i sąsiedni ceglany kort tenisowy zamienny na boisko piłkarskie.
informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Padwa
Lokalizacja: godzina od Wenecji

Typologia: Wille na sprzedaż - weneckie domy
Powierzchnie wewnętrzne:
Luksusowa willa z ok. 500 mq
Druga willa z ok. 400 mq
Dom wakacyjny dla opiekuna ok. 300 mq
 
Powierzchnia zewnętrzna: 8 hektarów ziemi
 
Główna prestiżowa willa:
3 sypialnie
2 łazienki
Sala bilardowa
Jadalnia
Salon
Kuchnia
Studio
 
Kort tenisowy / piłkarski z szatniami
Basen
Altana nad stawem
Piekarnik
Garaż
Szopa
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Wenecja – Padwa: Vicenza 20 km – Vicenza 60 km - Wenecja 50 km - Rovigo 60 km – klub golfowy 5 km – kąpieliska termalne 30 km – lotnisko Wenwcja 50 km – Zjazd z autostrady: Padwa ovest 18 km.

Ref: 0430
cena: Od 5mil do 10mil

luksusowe domy na sprzedaż

domy na sprzedaż
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Padwa

Wenecja - Padwa: elegancka, luksusowa willa na sprzedaż została niedawno wybudowana w mieście Padwa, która narodziła się już w XI wieku p.n.e., miasto, było jednym z najważniejszych kolonii rzymskich w następnym stuleciu, stała się wolnym miastem regionu Veneto i domem tętniącego życiem ruchu gospodarczego, kulturalnego i religijnego. Padwa sięga XIII wieku, kiedy został założony Uniwersytet i zbudowany Pałac della  Regione, jak również pierwsze mury o kształcie koła. W XIV wieku panowanie Carrara sprawiło, że miasto Veneto osiągnęło wysokość politycznego, wojskowego i kulturalnego prestiżu, w tym okresie, Padwa ściąga do siebie pisarzy i artystów z całych Włoch. Po aneksji Republiki Wenecji w XVI wieku Padwa zmieniła swój wygląd z narodzinami nowych budynków publicznych i kościołów oraz wzmocnieniu nowych murów.
Padwa, gdzie znajduje się luksusowa willa na sprzedaż prezentuje się odwiedzjącym jako eleganckie i dyskretne miasto, ze średniowieczną atmosferą, która znajduje się w każdym miejscu historycznego centrum pokazując fascynujące drogi historii i sztuki.
Tętniące życiem kulturalnym i handlowym miasto w regionie Veneto jest świadkiem powstania różnych prac, takich jak: Cafe Pedrocchi otwarty w 1831 roku i przeznaczony później, aby stać się miejscem spotkań intelektualistów i zwolenników politycznych ruchu o niepodległość od Austrii.
Centrum kultury doskonałości, Padwa rozkwitły tu osobowości, takie jak: Pietro d'Abano lekarz, filozof i naukowiec, profesora Sorbony, Petrarka, który przyprowadził do miasta swoją miłość do Laury, Lovato Lovati aż do Galileo Galilei, który zamienił miasto w swoje obserwatorium, miasto którego symbolem jest Specola. Dowódem przejścia znakomitych artystów są prace takie jak: cykl Giota w kaplicy Scrovegni sięgający XIV wieku, Duomo i Baptysterium z freskami Giusto de 'Menabuoi, kompleks świętego z cudownymi dziełami Donatello z XV wieku, a w wielkim okresie renesansu, dzieła Tycjana i Mantegna w kaplicy pustelników Ovetari.